Türkiye’de ilk: Türk bankasıyla Yunanistan’da ev!

Çanakkale merkezli Mim İnşaat gayrimenkul sektörünü şoklamaya devam ediyor: Lego oynar gibi 'Self Housing' sisteminden sonra şirketin Avrupa kolu Mim Europe Construction bombayı patlattı: Türk bankalarıyla Yunanistan'da ev ve tapu!.. Mim EU CEO'su Emre Ergül'ün ilk açıklamaları imarpanosu.com farkıyla haberde...

Türkiye’de ilk kez, Türk bankalarıyla Yunanistan’da ev ve tapu alınabilecek!… Gayrimenkul sektörünü hareketlendirecek cesur çıkışlar, Çanakkale merkezli Mim İnşaat Proje’den geliyor peşpeşe…

PORTO PERAMOS İÇİN TIKLAYIN!

Bu şirket şaşırtmayı seviyor…

Önceki günlerde açıkladığı; ‘Lego oynar gibi ev yapmak’ ‘Self Housing’ sistemiyle gayrimenkul sektörüne yeni bir sistem getiren Mim İnşaat”ın Avrupa şirketi Mim Europe Construction, Türkiye bankalarıyla Yunanistan’a ev sahibi olmanın kapısı açtı.

MİM İNŞAAT’IN LEGO OYNAR GİBİ EV SAHİBİ OLMA SİSTEMİ İÇİN TIKLAYIN!  

Kredi Türkiye’den tapu Yunanistan’dan

Haftasonu yayınladığımız haberde yer alan ‘Türkiye’den yurtdışına gidişlerde Yunanistan’ın başı çektiğine’ dair bilgiyi Yunanistan’da Porto Peramos projesini hayata geçiren Mim Europe Construction CEO’su Emre Ergül ile konuştuk.

TÜRK’ÜN YURTDIŞI TERCİHİ YUNANİSTAN! HABERİMİZ İÇİN TIKLAYIN!
Mim Construction EU CEO’su Emre Ergül…

Ergül, imarpanosu.com özel röportajında çok önemli bir bilgiyi açıkladı. O bilgi, Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek bir yatırım planı olduğu için özel haber ile manşetimize tırmandı. Mim EU CEO’su Emre Ergül, Türkiye’de ilk kez; Türkiye’deki bankalar aracılığıyla Avrupa Birliği üye ülkesi Yunanistan’dan konut ve tapu sahibi olunabileceğinin müjdesini verdi.

Porto Peramos projesinde yer alan 2+1 bahçe katı konutlara 113 bin Euro ve 2+1 loft daire tipi konutlara 135 bin Euro’dan başlayan fiyatlarla sahip olunabileceğini söyleyen Mim Eu CEO’su Ergül, “Bizde iki tip daire var: 2+1 bahçe katları ve üzerindeki 2+1 loftlar… Bahçelerin fiyatı 113 bin Euro’dan başlıyor. Loftlarınki ise 135 bin Euro’dan. Türkiye’de ilk kez bir olaya imza atıyoruz” dedi.

Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla yaptıkları anlaşmaya değinen Ergül, ‘Türk bankasından alınacak kredi ile Yunanistan’da ev sahibi olma’nın yolunu şu sözlerle açıkladı:

“Türkiye’deki bir gayrimenkulünüzü ipotek ederseniz, Türkiye’nin önde gelen bankaları ile yine Türkiye’deki kriterler üzerinden konut kredisi alabiliyorsunuz. Yani bu fiyatın yüzde 20’sini ödüyorsunuz, kalan miktar 10 yıla bölünüyor.”

En rahat Euro yatırımı

Mim EU Construction’un Porto Peramos projesiyle; Türkiye’de her geçen gün değerlenen Euro yatırımları için ‘ikinci bir şans’ın doğduğuna dikkat çeken Ergül, Mart ayında satışa çıkan Porto Peramos’un kaçırılmayacak bir fırsat olduğunun altını çizdi. Emre Ergül, “Porto Peramos; Euro, Türkiye’de değerlendikçe “Keşke Euro ile konut yatırımı yapsaydım” diyenlere yeni bir şans tanıyor. Proje hem Euro yatırımı hem de Avrupa Birliği üyesi Yunanistan’da tapu sahibi olma şansı tanıyor” diye konuştu.

EMRE ERGÜL’ÜN DİĞER AÇIKLAMALARININ YER ALDIĞI RÖPORTAJ İÇİN TIKLAYIN!

Porto Peramos nerede? 

Porto Peramos konut projesi, Mim Eu Construction tarafından Yunanistan’ın kuzeyindeki Kavala şehrinin Nea Peramos koyunda hayata geçiriliyor. İstanbul’a Bodrum ve Çeşme’den daha yakın 12 ay Avrupalı tatil evleri Porto Peramos’un  konumu harita üzerinde şöyle;

Porto Peramos, İstanbul’a Çeşme ve Bodrum’dan daha yakın Yunan sahilinde 12 ay yaşam vaadeden konumuyla dikkat çekiyor…

Porto Peramos iletişim

Tel: 0286 217 03 30
Web:
www.portoperamos.com

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin