Vedat Demiröz yeniden aday

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği de yapan Vedat Demiröz, AK Parti tarafından 2015 seçimlerinde bölgesi Bitlis’ten yeniden aday gösterildi… Peki TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Vedat Demiröz kimdir? AK Parti tarafından Vedat Demiröz’le birlikte aday gösterilen isimler kimlerdir?

AK Parti Bitlis Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Vedat Demiröz, 7 Haziran 2015 seçimlerinde tekrar aday gösterildi.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini de üstlenen Vedat Demiröz daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri Mali Danışmanı olarak da görev yapmıştı.

İDRİS GÜLLÜCE YENİDEN ADAY MI? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

ERDOĞAN BAYRAKTAR YENİDEN ADAY MI? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN!

AK PARTİ BİTLİS ADAYLARI

Vedat Demiröz’le birlikte Bitlis’ten aday gösterilen isimler şöyle;

1. VEDAT DEMİRÖZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR

2. EDİP SAFTER GAYDALI YÜKSEK EKONOMİST

3. FATİH KADİRİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS

Vedat Demiröz kimdir?

Vedat Demiröz, 1 Mart 1956’da Bitlis’te doğdu. Babasının adı Mevlüt, annesinin adı Suphiye’dir.

Yeminli Mali Müşavir, Yönetici; Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi.

Yeminli mali müşavir olarak çalıştı. Türkiye Kalkınma Bankası Denetim Kurulu Üyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakleri Mali Danışmanı, TOKİ Emlak Konut GYO AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Sorumlu Ortak Başdenetçisi, İTO İştiraki Formula İstanbul AŞ Mali Danışmanı, DSİ Dünya Su Forumu Mali Danışmanı, Bezmialem Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkan Vekili olarak görev yaptı. Bitlis Eğitim ve Tanıtım Vakfı (BETAV), Birlik Vakfı, Marmara Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği (MÜMDER), İstanbul Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği (İSMMMD) ve İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası (İYMMO) üyesidir.

Orta düzeyde İngilizce bilen Demiröz, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin