Yıldız Entegre, Yapı Fuarı’nda göz doldurdu

Orman ürünleri sektörünün lideri Yıldız Entegre, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda ürünlerini sergiledi. Yıldız Entegre, doğal, dekoratif ve sıcak yaşam alanları sunan “Yıldız Home ve Yıldız Trend” markaları ile de ziyaretçilerin ilgi odağı oldu…

Orman ürünleri alanında Türkiye’nin en büyük oyuncusu olan Yıldız Entegre, 18-22 Haziran 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Fuar alanındaki standında zengin ürün gamını görücüye çıkaran Yıldız Entegre, doğal, dekoratif ve sıcak yaşam alanları sunan “Yıldız Home ve Yıldız Trend” markaları ile de ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Bu yıl 42’ncisi düzenlenen Turkeybuild İstanbul Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’nda yer alan Yıldız Entegre, 900’ün üzerinde katılımcının olduğu, 100 binin üzerinde yerli ve yabancının ziyaret ettiği fuarda, sektör temsilcileri ile buluştu. Yıldız Entegre fuarda, MDflam, suntalam, kapak panel, lak panel, içi dolu mdf kapı ve laminat parke ürün portföyünü sergiledi.

Soft Series ve VarioDor serisi büyük ilgi çekti

Yıldız Entegre olarak sektörün tüm paydaşlarının bir araya geldiği yerli ve yabancı fuarlara katılmaya büyük önem verdiklerini söyleyen Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Ercan Şahin, bu fuarda da yeni ürün ve hizmetlerini tanıttıklarını söyledi. Son dönemde teknoloji ve inovasyona yaptıkları yatırım ve sağladıkları dönüşüm sayesinde şirket bünyesinde hızlı bir değişim yaşadıklarını belirten Şahin, “İnovatif bir şirket olarak teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri kullanıyor ve iş süreçlerimize adapte ediyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz dijital görüntüleme sistemimizin Yapı Fuarı’nda gördüğü ilgiden büyük bir mutluluk duyduk” dedi.

Şahin, son dönemde tüketicilerin beğenisine sunduğu parke ve kapı grubundaki ürünleriyle yerli ve yabancı katılımcıların beğenisini kazandıklarına vurgu yaparak parke alanında Soft Series ürün gamının yanı sıra istenilen renge boyanabilen, gizli menteşeli ve 2.20 cm’lik uzunluktan oluşan kapılardan oluşan VarioDor serisi de büyük ilgi çektiğini söyledi.

Bunları da beğenebilirsin