Yüksel Akgül: 15 Temmuz’un aksine Vadişehir’i hızlandırdık

Irmak Group Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül, 15 Temmuz değerlendirmesinde “Tüm yaşatılmak istenenlerin aksine yatırımlarımıza ara vermeden devam ettik. İnşa aşamasındaki Vadişehir projemizi hızlandırırken, Irmak Group olarak istihdama katkı sağladık” dedi. İşte o açıklama…

Yücel Park

Irmak Group Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül’ün 15 Temmuz değerlendirmesi şöyle;

“O hain darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesinin üzerinden bir yıl geçmesine rağmen bugün dönüp o geceye baktığımızda hala ihtimal veremediğimiz bir sahneyle karşılaşıyoruz. Kardeşi kardeşe vurdurmak isteyenlere karşı tek yürek olan milletimizin inancı ve devletimizin güçlü duruşuyla bugüne geldik. Ülkemizin istikrarına, milletimizin özgürlüğüne yapılan taaruzlara karşı halkımız hep dik durdu.

’15 Temmuz ve devamındaki saldırılara göğüs gerdik’

Bu bir yıl içinde ekonomik sarsıntılara karşı alınan tedbirler ve halkımıza yapılan destek çağrıları son derece olumlu sonuçlar verdi. Bizi yakından takip eden dünya ekonomistlerinin beklediğinin ve dile getirdiğinin aksine ülkemiz güçlü duruşunu korudu. Bu bir yıl içine yaşadığımız yalnızca bir 15 Temmuz gecesi olmadı. Devamında gelen saldırılar bir çok alanda etki gösterdi. Fakat tüm yaşatılmak istenenlerin aksine ekonomimiz ve ülkemizin lokomotifi konumundaki inşaat sektörü istikrarını sürdürdü.

‘Vadişehir’i hızlandırdık, istihdam sağladık’

Bu anlamda biz de yatırımlarımıza ara vermeden devam ettik. İnşa aşamasındaki Vadişehir projemizi hızlandırırken, Irmak Group olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde istihdama katkı sağladık. Elimizden geldiğince, tüm imkanlarımızla halkımızın ve devletimizin yanında olduk. Geçirdiğimiz son bir yıllık dönem şüphesiz ki çok zordu. Ancak; karanlığa hiç düşmedik, bugün olduğu gibi yarın da önümüz aydınlık. Buna tüm kalbimizle inanıyoruz. Bu anlamda da tüm yatırımlarımıza devam ediyor ve milletimizin 2023 vizyonundaki hedeflerine emin adımlarla ilerliyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin