ZER Muhteşem’de 5 konut kaldı! İşte son durum! FOTOGALERİ

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde sona yaklaşıldı… Ceylan İnşaat tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm pilot bölge kapsamında Kadıköy Göztepe’de hayata geçirilen ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde son durumu imarpanosu.com görüntüledi… İşte fotoğraflarla ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda son durum…

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde, satışta da imalatta da son viraja girildi. Ceylan İnşaat tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm pilot bölgesi kapsamında Kadıköy’ün en değerli lokasyonu Göztepe’de inşa edilen ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda son 5 konut kalırken, inşaat da tüm hızıyla devam ediyor.

ZER MUHTEŞEM YENİ KONUTLARI İÇİN TIKLAYIN!

Güvenlik önlemleri dikkat çekiyor!

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları inşaatı hızla sürerken dikkat çeken ayrıntı fotoğraflarda gizli… Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan’ın ve firmanın ‘Önce İnsan’ mottosu, konut üretiminde titizlikle uygulanmış.

Tüm çalışan işçiler güvenlik şartlarına uygun olarak baret. güvenlik yeleği vs. çalışırken, 3-4-5 ve 6’ıncı katlarda çalışan işçiler kat sonu kırmızı korkulukla bildirilmiş.

6’ıncı kata kurulan güvenlik şemsiyesi de üst katlarda işçilerin yüksekten düşme şeklindeki ol-maya-sı kazalara karşı cankurtaran vazifesi görüyor.

11 ve 12’inci katları kaplayan ve üzerinde Ceylan İnşaat logo/markasının bulunduğu tabelalar da üst katlarda çalışan işçiler için koruma kalkanı olarak yer alıyor.

Standartlara uygun konteynerlerin de projede çalışan işçilerin dinlenmesi ve çalışması için ne kadar temiz ve düzenli olduğunu gösteriyor.

Türkiye’nin kentsel dönüşüm platformu imarpanosu.com, Ceylan İnşaat’ın Kadıköy Göztepe’de ürettiği markalı projesi ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’ndaki son durumu böyle görüntüledi… İşte o kareler…

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları ödeme avantajı

imarpanosu.com’un edindiği bilgilere göre son 5 konutun kaldığı ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda banka kredisi ve banka faizi olmaksızın 72 ay vade ile faizsiz şirket finansmanı alternatifi uygulanıyor…

ZER MUHTEŞEM YENİ YIL KONUTLARI FİYAT VE ÖDEME BİLGİSİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları konum ayrıcalığı

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım imkanlarına hakimiyetinin yanı sıra Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre yakınlıkta bulunan konumuyla dikkat çekiyor.

ZER MUHTEŞEM NEREDE? DETAY İÇİN TIKLAYIN!

ZER Muhteşem Yeni Yıl’da neler var?

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde çocuklar güven içinde oynarken; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alan hayatı daha da renklendiriyor…

ZER Muhteşem’de kış ve barbekü keyfi

Ceylan İnşaat’ın ZER Muhteşem Yeni Yıl projesinde 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da fark yaratan özellikler arasında bulunuyor.

ZER Muhteşem’de kaç konut var?

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda büyüklüğü 91 metrekare ila 204 metrekare arasında değişen 192 adet konut (1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinde) ve 15 adet ticari ünite bulunuyor.

ZER Muhteşem Yeni Yıl ne zaman teslim?

Ceylan İnşaat, Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiği projede anahtar teslimini Ocak 2019’da gerçekleştirmeyi planlıyor…

ZER Muhteşem projesinde yüksek güvenlik

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkanı sunulurken site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri güvenli bir yaşamı sahipleriyle buluşturacak.

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları nerede? 

ZER Muhteşem, İstanbul’un Anadolu yakasının en gözde ilçesi Kadıköy’deki Eğitim Mahallesi’nde bulunan Kasrı Ali Caddesi üzerinde inşa ediliyor.

Projenin harita üzerindeki konumu şöyle;

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları iletişim

Tel: 444 70 16
Web: www.muhtesemyyk.com

Ceylan İnşaat

Farklı sektörlerdeki 35 yıllık tecrübesini 1995 yılında inşaat sektörüne taşıyan Ceylan İnşaat, kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirme hedefiyle çalışıyor. ‘Önce İnsan’ prensibiyle tüm iş süreçlerini yürütmenin ötesinde üstün hizmet anlayışını bilgi ve deneyimiyle birleştiren Ceylan İnşaat, dün olduğu gibi bugün ve yarın da aynı tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Bu bakış açısını bugüne kadar 500.000 metre kare konut imalatına da taşıyan Ceylan İnşaat, sektördeki bilgi birikimini değişen beklentileri karşılama adına yeni projelerine de taşıyor. Ceylan İnşaat; Zer Bakırköy, Zer Mecidiyeköy, Zer Bostancı, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Levent ve Zer Kartal olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini önümüzdeki 5 yıl içinde müşterileriyle buluşturma hedefiyle yoluna devam ediyor.

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin