Alya 4 Mevsim fiyat listesi 3 milyon TL’den başlıyor

Alya 4 Mevsim fiyat listesi 3 milyon TL’den, metrekare fiyatları ise 30 bin TL’den başlıyor. Alya 4 Mevsim projesinin iki bloğunun inşaatı tamamlandı.

Alya 4 Mevsim fiyat listesi 3 milyon TL’den başlangıç gösterirken projede iki bloğun inşaatı tamamlandı. Konutların satış oranı yüzde 35 aşamasında… Detaylar ve Alya 4 Mevsim son durum bilgileri şöyle…

BOSS4 Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta hayata geçirdiği ‘Alya 4 Mevsim’ projesinde iki bloğun inşaatı tamamlandı.

Toplam dört blokta 217 daireden meydana gelen projede dairelerin yüzde 35’inin de satışı gerçekleşti.

Gayrimenkul sektörünün güvenilir ve yenilikçi markalarından BOSS4 Gayrimenkul’ün Esenyurt’ta hayata geçirdiği iddialı projesi ‘Alya 4 Mevsim’de inşaat süreci hız kesmeden devam ediyor.

‘Alya’ markasıyla ürettiği projelere yenilerini ekleyerek sektöre yüksek katma değerli ve prestijli projeler kazandıran BOSS4 Gayrimenkul, toplam dört blok olarak planlanan ‘Alya 4 Mevsim’ projesinde iki bloğun inşaatını tamamladı. Bloklarda ince işler devam ederken projenin yüzde 35’inin de satışı gerçekleşti.

Alya 4 Mevsim fiyat

Toplam 100 milyon TL’lik yatırımla hayata geçen proje ve geldiği son durum ile ilgili bilgi veren BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, projenin yatırıma ve oturuma uygun olarak planlandığını belirtti. Akkuş “Aile konseptinde tasarladığımız projemizde binalar 11’er katlı dört adet bloktan meydana geliyor. İki bloğun kaba inşaatı bitti. Toplam 217 daireden oluşan ‘Alya 4 Mevsim’, 6 bin 579 metrekare arsa alanı ve 39 bin 695 metrekare toplam inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Yüzde 35’i satılan projemizin metrekare fiyatları 30 bin TL’den, daire fiyatları ise 3 milyon TL’den başlıyor. Tapularımız hazır. Şirket bünyesinde vade farksız 24 ay taksit, banka kredisi ve peşin ödeme şeklinde satış opsiyonlarımız bulunuyor. Projemizi 29 Ekim 2023’te teslim etmeyi planlıyoruz ancak erken teslim geleneğimize uygun olarak, bu tarihi daha da öne çekebiliriz” dedi.

Geniş peyzaj alanı…

‘Alya 4 Mevsim’ projesinde 1+1 daireler 61 metrekare, 2+1 daireler 89 metrekare-144 metrekare arasında bir büyüklüğüne sahip. 3+1 daireler ise 153 metrekare-177 metrekareden oluşuyor. Ayrıca altı adet ticari alan mevcut, onların büyüklüğü ise 75-456 metrekare arası değişiyor. Toplam 4 bin 250 metrekare peyzaj alanı bulunan ‘Alya 4 Mevsim’de 700 metrekare büyüklüğünde bir sosyal alan da yer alıyor.

Sosyal alanda; lobi, kapalı havuz, spor salonu, etkinlik salonu, Türk hamamı soyunma kabinleri, sauna ve buhar odası yer alıyor. Projede ayrıca jeneratör odası, modüler su deposu, hidrofor odası ve yangın su deposu ve 157 araçlık kapalı otopark alanı da bulunuyor.

Alya 4 Mevsim konum

Konumu ve ulaşım imkanlarıyla da dikkat çeken ‘Alya 4 Mevsim’, E-5’e 1 km, Hadımköy ve Bahçeşehir TEM girişine 6 km mesafede yer alıyor. İstinye Üniversitesi ve Liv Hospital’a 5.8 km, Akbatı AVM’ye 6.7 km, 5M Migros’a 3 km ve Koçtaş’a ise 3.7 km mesafede bulunan Alya 4 Mevsim’ Tüyap Fuar Merkezi’ne, civardaki okul ve sağlık merkezlerine 3 km. uzaklıkta yer alıyor. Hadımköy ve Beylikdüzü metrobüs duraklarına yürüme mesafesinde bulunan proje, İstanbul Havalimanı’na ise 46 km uzaklıkta bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin