Alya Bahçe ön talep topluyor

BOSS4 Gayrimenkul’ün, Bahçeşehir’de hayata geçireceği Alya Bahçe’de ön talep toplanmaya başlandı. Alya Bahçe, 56 bin 500 metrekarelik alanda inşa edilecek. Detaylar şöyle...

Gayrimenkul sektörünün en önemli oyuncularından biri olan BOSS4 Gayrimenkul’ün hayata geçirmeye hazırlandığı yeni projesi Alya Bahçe’de ön talep toplanmaya başlandı. Detaylar haberde…

Yerli yabancı tüm yatırımcıları hedefliyor

Alya Bahçe, ikiz, üçüz ve dördüz villa seçenekleriyle dikkat çekiyor…

 

Bahçeşehir’de konumlanan ve 177 adet ikiz, üçüz ve dördüz villalardan oluşan ‘Alya Bahçe’ projesi, aile konseptiyle hayata geçmeye hazırlanıyor. Yaklaşık 56 bin 500 metrekare alanda kurulacak olan Alya Bahçe; Bahçeşehir çevresinde yaşayan, şehir merkezinden uzaklaşmak istemeyen ve tüm ihtiyaçları için şehrin olanaklarına yakın noktalarda yaşamak isteyen yerli yabancı tüm yatırımcıları hedefliyor.

Abdülkadir Akkuş: “Yeni projeler için gün sayıyoruz”

BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş’un Alya Bahçe açıklaması şöyle…

Alya Bahçe projesi ile ilgili bilgi veren BOSS4 Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, İstanbul’un değişik bölgelerinde yatırım yaptıklarını belirterek yeni projeler için gün saydıklarını söyledi.

Akkuş “Önceleri daha çok Beylikdüzü ve çevresinde yatırımlar yaptık. Ancak son yıllarda farklı bölgelere de açılmaya başladık. Bu kapsamda son olarak Levent’te inşaatı devam eden Alya Teras ve Esenyurt’ta Alya 4 Mevsim projelerini hayata geçirdik. Şimdi de Bahçeşehir’de konumlandırdığımız Alya Bahçe için düğmeye bastık. Alya Bahçe’de ön talep toplama süreci başladı. Şehrin kalabalığından uzak ferah bir yaşam alanı sunan projemiz, aynı zamanda şehrin tüm imkanlarını da en yüksek kalite ve imkanla sakinlerine sunuyor olacak” dedi.

Alya Bahçe’de neler var?

Geniş sosyal donatılarıyla dikkat çeken Alya Bahçe, açık-kapalı yüzme havuzu, spor salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark alanları ve 7/24 güvenlik hizmetiyle her türlü fırsatı sağlıyor. Yaklaşık 300 bin metrekarelik gezinti alanı, restoran ve eğlence mekanlarıyla da huzurlu bir yaşam vaat eden proje, yine yanı başındaki 26 bin metrekarelik Bahçeşehir Gölet’le de ayrıcalıklı ve keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.

Alya Bahçe çevresinde hangi AVM’ler var?

Önemli alışveriş merkezleri Akbatı, Prestige Mall ve Mall of İstanbul’a komşu konumda bulunan Alya Bahçe, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve İstanbul Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların da üzerinde yer alıyor.

Alya Bahçe hangi okullara ve hastanelere yakın?

Bilfen Koleji, Doğa Koleji, FMV Işık Okulları, Bahçesehir Koleji gibi eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje, dakikalar içerisinde Başakşehir Devlet Hastanesi ve özel hastanelere de ulaşım imkanı sağlıyor.

Bunları da beğenebilirsin