Antalya TerraCity FrozenCity kar yağışı ne zaman?

Antalya TerraCity’de düzenlenen FrozenCity etkinliğini her gün binlerce kişi ziyaret ediyor. Ücretsiz konserler, atlıkarınca, yeme-içme alanları, kar şov ve gerçek buz pisti ile herkesi buluşturan FrozenCity 21 Şubat’a kadar devam edecek. Detaylar şöyle...

Antalya’da ayrıcalıklı alışverişin adresi TerraCity Alışveriş Merkezi’nin gerçekleştirdiği FrozenCity etkinliği, Antalyalıların ve sömestr tatili için şehre gelenlerin yoğun ilgisini görüyor.

Yarıyıl tatiline keyif ve eğlence katmak isteyenler, TerraCity RoofGarden teras alanında gerçekleştirilen FrozenCity’de buluşuyor. Günde ortalama 3 bin kişi FrozenCity’yi ziyaret ediyor.

FrozenCity’de neler var?

21 Şubat’a kadar devam edecek FrozenCity’de bulunan 200 metrekare büyüklüğündeki buz pisti, paten yapmayı seven herkese açık. Pateni olmayanlar alandan kiralama yapabiliyor, isteyenler uzman eğitmenlerden ders alabiliyor. Ücretsiz atlıkarınca, 12.00-18.00 saatleri arasında DJ İceman ile müzikle keyifli anlar yaşayan ziyaretçiler, yeme-içme alanlarında dinlenip yemek yiyebiliyor, satış alanlarında satılan hediyelik eşyalarla FrozenCity’de geçirdikleri anları unutulmaz kılabiliyor.

TerraCity Frozencity kar yağışı saatleri

29-30 Ocak tarihlerinde saat 14.00-15.00 arasında kar yağışıyla FrozenCity, herkese kar heyecanı yaşatıyor. FrozenCity, bir hafta boyunca saat 16.30-18.30 saatleri arasında Antalya’nın en sevilen gruplarını ağırlıyor. 25 Ocak’ta The Jazz Band, 26 Ocak’ta Latin Dream Band, 27 Ocak’ta The Big Blues, 28 Ocak’ta Soğuk, 29 Ocak’ta İrem Baybay Latin Quarted, 30 Ocak’ta ise The Swing Cats konserine isteyen herkes ücretsiz olarak katılabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin