Bekarlar için önerebileceğimiz konut projeleri

Ev sahibi olma arayışında olan bekarlar yapacakları tercihlerde yaşam kalitelerinin artmasına odaklanır. Hayatının en önemli kararlarından birini vermek üzere olan kişiler popüler konut projeleri arasından seçim yapmadan önce aradıkları kriterlere odaklanarak en doğru kararı vermeye çalışır. Bu yazımızda sizlerle bekarlar için önerebileceğimiz konut projeleri listesini paylaşacağız.

Bekarlar Ne İstiyor?

Satılık ilanlara bakarken veya yeni nesil tercihlerin ön planda tutulduğu konut projelerini gezerken ilk akla gelen sorulardan birisi nereden ev alınacağıdır. Yeni ev almak isteyen bekarlar arasında yapılan araştırmalar kararı etkileyen en önemli unsurun ulaşım kolaylığı ve seçeneklerin bolluğu olduğunu ortaya koymuştur. Özellikle büyük şehirlerde ulaşım maliyetleri açısından da değerlendirilmesi gerekiyor. Bu ayrıntı zamanın yolda geçmemesi açısından da önemlidir.

Sosyal çevre; özellikle gençler için sosyal çevre hayatın merkezine yerleştirilen bir konudur. Site içerisinde sunulan güvenlik tedbirlerinden spor alanlarına, doğal yaşam merkezlerinden aylık faaliyet programına kadar hemen her detay bekarların ev alma veya kiralama kararı üzerinde etkilidir. Zengin sosyal ve sportif aktivite alanlarının bulunduğu kurumsal projelerde yer alan 1+0 ve 1+1 evler bekar gençlerin yeni tercihidir.

Akıllı Ev Teknolojileri

Hayatının büyük bölümünü akıllı cihazların başında geçiren yeni nesil, ev tercihlerinde de teknolojik donanımı ilk sıraya yerleştirmektedir. İklimlendirme, elektrik ve internet gibi konularda uzaktan kumanda edilecek özeliklere sahip donanımlar ev satın alma veya yatırım kararı üzerinde doğrudan belirleyici rol oynar. Ulaşım kolaylığının evin değerini artırması, evi yatırım amacıyla alan kişiler için de doğru bir karar olarak görülebilir.

Otopark imkanı; yaşam alanı olarak seçilecek adreste otopark hizmetinin sunulması gençlerin aylık harcamaları üzerinden tasarruf etmelerini sağlar. Şehir merkezine yakın, ulaşım seçenekleri zengin, aidatı uygun, depreme dayanıklı ve akıllı ev teknolojilerine sahip konut projeleri, genç neslin kakar verme mekanizmasını ilgilendiren konular arasında gösterilebilir.

Bekarlar İçin Önerebileceğimiz Konut Projeleri

İşte bekarlar için önerebileceğimiz konut projeleri listesi:

Bekarlar İçin Önerebileceğimiz İstanbul Projeleri

Bekarlar için önerebileceğimiz konut projeleri arasında İstanbul’da pek çok seçenek yer alıyor. Hem uygun fiyatlı hem de aradığınız sosyal donatıları içerisinde barındıran projeleri sizin için derledik. Bu projelerin fiyatları, konum başta olmak üzere pek çok parametreye göre değişiklik gösteriyor. Proje adının altında yer alan görsellere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilir ve form doldurarak proje yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Çukurova Balkon

Çukurova Balkon Fiyatlarını Öğrenin

Elite Concept Fikirtepe

Elite Concept Fikirtepe Fiyatlarını Öğrenin

Tuzla Ambiyans

Tuzla Ambiyans Fiyatlarını Öğrenin

Farilya Asia

Farilya Asia Fiyatlarını Öğrenin

Cebeci Residence Pendik

Cebeci Residence Pendik Fiyatlarını Öğrenin

AND Pastel

AND Pastel Fiyatlarını Öğrenin

Metrohome Suites

Metrohome Suites Fiyatlarını Öğrenin

Bekarlar İçin Önerebileceğimiz Ankara Projeleri

Bekarlar için önerebileceğimiz konut projeleri arasında Ankara’da da çok fazla seçenek var. Ancak sosyal donatılar da göz önüne alındığında bu listeye alabileceğimiz 2 projeyi sizlerle paylaşacağız. Diğer yandan fiyat olarakta oldukça uygun olduklarını söyleyebiliriz. Proje adının altında yer alan görsellere tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilir ve form doldurarak proje yetkililerinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dora Suites

Dora Suites Beytepe Fiyatlarını Öğrenin

Moment Beştepe

Moment Beştepe Fiyatlarını Öğrenin

KAYNAK: Hürriyet Emlak Projeland