300x250

Didem Sübar Özdemir, BİREVİM Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı oldu

Didem Sübar Özdemir, BİREVİM Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı’na getirildi. BİREVİM, tasarruf finansmanı sektöründe, aile şirketi kurumlar hariç, bir kadın yöneticiyi üst yönetime atayan ilk firma oldu. Peki Didem Sübar Özdemir kimdir? Didem Sübar Özdemir özgeçmişi, Didem Sübar Özdemir biyografisi şöyle...

BİREVİM Pazarlama Müdürü Didem Sübar Özdemir, markanın Pazarlama ve Pazarlama İletişiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

BİREVİM, yeni bir ilke imza attı

4 yıl gibi kısa bir sürede tasarruf finans sektörüne ivme kazandırma başarısı gösteren ve geliştirdiği özgün ve sürdürülebilir “Birlikte Tasarruf Finansman” modeli ile dikkat çeken “BİREVİM”, yeni bir ilke daha imza attı. Sektördeki, aile şirketi yapısındaki firmalar hariç, üst yönetimine bir kadın yönetici atayan ilk firma oldu. BİREVİM Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Didem Sübar Özdemir; markanın Pazarlama ve Pazarlama İletişiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

BİREVİM tarafından yapılan açıklamada, Sübar Özdemir’in Pazarlama Müdürlüğü görevi süresince, markanın özgün “Birlikte Tasarruf Finans” modelinin evlilik ve tarım gibi alanlara taşınması ve sektörde ilk defa gerçek anlamda uçtan uca hizmet modeli anlayışıyla müşteri deneyim yolculuğu geliştirilmesi gibi katkılarına dikkat çekilerek; “Sübar Özdemir yeni görevinde, markamıza stratejik açıdan çok daha önemli katkılarda bulunacaktır, pazarlama faaliyetlerimizin çok daha geniş alanlara taşınacağına eminiz” denildi.

Didem Sübar Özdemir kimdir?

Didem Sübar Özdemir kimdir?

Didem Süber Özdemir kimdir? Tanışmak için tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin