Divan Residence İzmir nerede? FOTOGALERİ!

Divan Residence İzmir nerede? Divan Residence İzmir nerede, nasıl gidilir? Divan Residence İzmir satış ofisi nerede? Divan Residence İzmir bitince nasıl bir proje olacak? Fotogaleri ile detaylar ve konum şöyle...

Divan Residence İzmir nerede? Divan Residence İzmir nerede, nasıl gidilir? Divan Residence İzmir nerede konum al bilgili nasıl? Divan Residence İzmir nerede, nereye ne kadar yakın? Divan Residence İzmir nerede hayata geçiriliyor? Divan Residence İzmir nerede inşa ediliyor? Divan Residence İzmir nasıl bir proje? Divan Residence İzmir satış ofisi nerede? Divan Residence İzmir nerede sorusunun cevabı konum, Divan Residence İzmir kroki, Divan Residence fotogaleri detayları şöyle…

Divan Residence İzmir nerede? 

Divan Residence İzmir nerede sorusunun cevabı kroki ve satış ofisinin konumu ile aşağıda yer alıyor… Dilerseniz önce Divan Residence projesinin detaylarına, tamamlanınca Divan Residence nasıl bir proje olacak sorusuna cevaplar ile fotogaleriye bakalım…

Divan Residence İzmir proje detayları

Teknik Yapı tarafından inşa edilecek Divan Residence İzmir projesi, İzmir’in yeni sembollerinden biri olacak ve Koç Grubu tarafından işletilecek.

 

Divan Residence İzmir, toplam 674 bağımsız bölümden oluşacak.

 

Projede, 50 katlı bir residence bloğunun yanı sıra 12 ve 13 katlı iki adet blok yer alacak.

 

Divan Residence İzmir projesinin yenilenmiş altyapı, çevreye duyarlı mimari yapı ve tasarım ile İzmir’in simge yapılarından biri olması planlanıyor.

 

Divan Residence, İzmir’in en gelişmiş lokasyonunda yer alan Ege Mahallesi’ndeki atılımı, büyük bir kentsel dönüşümün ilk hamlesi olarak değerlendiriliyor.

Divan Residence İzmir konut sayısı kaç?

Divan Residence 9 bin 319.46 metrekare alan içerisinde yüksek blok olarak inşa edilecek. Sosyal tesisler, açık ve kapalı havuzlar, açık ve kapalı otoparklar ve 550 metrekare yeşil alana sahip projede, 422 residence daire ve 4 ticari ünite yer alacak.

 

Divan Residence İzmir fiyat listesi başlangıç rakamı açıklandı! VİDEO

Divan Residence İzmir konutları kaç metrekare?

Büyüklükleri brüt 60.4 ile 522.24 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı projede, lüks kavramına farklı bir boyut getirilerek kullanım kolaylığı ve konforlu yaşam tarzı bir arada sunulacak. Proje, 1+1 ve 5+1’e kadar farklı büyüklükte ve normal, teraslı, dubleks, loft gibi farklı tip dairelerinden oluşacak.

 

Divan Residence’da İzmir’in olmasa olmazı balkon ihtiyacı düşünüldü. Her dairede, Ege’nin huzur veren maviliğini izleme imkanı sunan tavandan yere kadar tasarlanmış özel kayar mekanizmalı doğrama sistemine sahip balkonlar olacak.

Divan Residence İzmir fiyat

Divan Residence İzmir projesinde lansmana özel olarak satışa sunulacak ilk etap dairelerin metrekare satış fiyatı yaklaşık 50 bin liradan, daire fiyatları ise 2 milyon 655 bin liradan başlayacak.

Divan Residence İzmir ödeme planı

Yine lansmana özel olarak Teknik Yapı tarafından desteklenen daire fiyatları, yüzde 15 indirimle banka ve kefilsiz olarak 36 aya varan vade ve aylık yüzde 0,99 faiz oranlarında satışa sunulacak.

 

Divan Residence İzmir satış ofisi nerede?

İşte Divan Residence İzmir satış ofisininin konumu… Divan Residence İzmir nerede sorusunun cevabı ise aşağıda…

Divan Residence İzmir satış ofisi adres: Umurbey, Şehitler Cd. No: 149, 35230 Konak/İzmir

Divan Residence İzmir nerede?

Divan Residence İzmir, Teknik Yapı tarafından İzmir’in Ege Mahallesi’nde; Kültür Park’a 5 dakika, Kordon’a 5 dakika, Konak Pier’e 10 dakika, İzmir Saat Kulesi’ne 15 dakika yürüme mesafesinde; özel araçla ise Adnan Menderes Havalimanı’na 20 dakika, Serefihisar’a 45 dakika, Alaçatı’ya 50 dakika, Çeşme’ye 55 dakika, Efes Antik Kenti ve Meryem Ana Evi’ne 70 dakika ulaşım mesafede yer alıyor…

 

DİVAN RESİDENCE İZMİR İLETİŞİM

DİVAN RESİDENCE İZMİR PROJESİNE ULAŞMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ!