Isparta Meydan AVM ne zaman açılacak? İşte o tarih!

Isparta Meydan AVM ne zaman açılacak? Isparta Meydan AVM ne zaman açılıyor? Isparta Meydan AVM açılış tarihi belli oldu. İşte detaylar...

Isparta Meydan AVM ne zaman açılacak? Isparta Meydan AVM ne zaman açılıyor? Isparta Meydan AVM açılış tarihi nedir? İşte Isparta Meydan AVM açılış tarihi ve detaylar…

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul kiralama ve yönetim şirketi MallMark’ın konsept geliştirme ve kiralama hizmetlerini üstlendiği, Akdeniz Bölgesi’nin en yeni ve kapsamlı projesi Isparta Meydan AVM, merkezi konumu, 60 bin metrekarelik kiralanabilir alanı, zengin marka karması ve toplam 180 adet mağazasıyla kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Isparta Meydan AVM’de neler var?

Toplam 3 kat üzerinde kurulu olan Isparta Meydan AVM, 5 bin metrekare meydan alanına sahip. 3 bin metrekare eğlence merkezi, 3 bin metrekare Sınav Kurs, 2 konferans salonu, kütüphane, nikah salonu, kültür merkezi, ulusal ve uluslararası markaların şehirdeki en büyük metrekareli mağazalarıyla birlikte Isparta’yı geleceğe taşıyacak. 5 bin metrekare alanda yer alacak Koçtaş Yapı Marketi ise Isparta’daki ilk mağazasını Isparta Meydan AVM’de açıyor.

Isparta Meydan AVM, istihdama da katkı sağlayacak

Kiralama ve danışmanlık hizmetleri MallMark tarafından yürütülen Isparta Meydan AVM, bölgeye sağlayacağı istihdam açısından da büyük önem taşıyor. Isparta’nın yeni gözdesi Isparta Medyan Avm 60 bin metrekare kiralanabilir alanıyla bölgeye hareket katacak. Isparta Meydan AVM, yaklaşık 6 bin 700 kişiye de istihdam sağlayacak.

Aytaç Özçiçek: “Isparta’nın önemli buluşma noktalarından biri olacak”

Bölgedeki tüketicilerin tüm beklentilerini aynı çatı altında karşıladıklarını ifade eden MallMark CEO’su Aytaç Özçiçek; “AVM’ler, son yıllarda tüm sosyal hayatımızı şekillendiren önemli alanlar haline geldi. MallMark olarak yönetimini üstlendiğimiz tüm AVM’lerde 20 yıllık tecrübemizle değişen müşteri ihtiyaçlarına çözüm / fayda odaklı strateji geliştiriyor, çağın gerekliliği olan dijital dönüşüm organizasyonlarıyla yönetim ve danışmanlık süreçlerimizi maximum fayda ile sürdürüyoruz. 60 bin metrekare kiralanabilir alanıyla Isparta’nın gözdesi olmasını hedeflediğimiz Isparta Meydan AVM’yi alışverişin yanında sosyalleşmeye de olanak sağlayacak bir yaşam merkezi olarak konumlandırdık. Isparta şehrinin en önemli buluşma noktalarından biri haline gelecek Isparta Meydan AVM, bölgenin çekim merkezi olacak.” dedi.

Isparta Meydan AVM ne zaman açılacak? 

Isparta Meydan AVM’nin 23 Nisan 2022 Cumartesi günü açılacağı duyuruldu.

Bunları da beğenebilirsin