300x250

İstanbul Festivali bilet fiyatları belli oldu

İstanbul Festivali bilet fiyatları açıklandı. Kenan Doğulu, Ceza, An Epic Symphony & Hayko Cepkin, Selda Bağcan, Selami Şahin, Moğollar, Melek Mosso, Volkan Konak, Linet, Nükhet Duru ve Sena Şener gibi ünlü sanatçıların yer alacağı konserlerin de izlenebileceği İstanbul Festivali ile ilgili detaylar şöyle...

İstanbul Festivali bilet fiyatları belli oldu… Peki İstanbul Festivali bilet fiyatları kaç TL? İstanbul Festivali ne zaman? İstanbul Festivali nerede? İstanbul Festivali’nde hangi sanatçıların konserleri var? İşte İstanbul Festivali detayları…

İstanbul Festivali ne zaman, nerede?

23 Temmuz – 14 Ağustos tarihleri arasında Festival Park Yenikapı’da, Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından ilk kez düzenlenecek olan İstanbul Festivali başlıyor.

İstanbul Festivali’nde neler var?

23 gün boyunca 16.00’dan itibaren gün boyu sürecek festivalde, konserlerden tiyatroya, çocuk atölyelerinden espor etkinliklerine, gastronomiden sanata birçok aktiviteyi bir arada sunan Türkiye’nin en geniş ve kapsamlı ve uzun soluklu etkinliği olan İstanbul Festivali ile İstanbullular özlediği festivale kavuşuyor.

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının görkemli bir sahnede sevenleriyle buluşacağı konserler ve sahne şovları İstanbul Festivali’nde ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Konserlerin yanı sıra tüm gün süren aktivitelerle gündüzden geceye uzanan bir serüven sunan İstanbul Festivali eğlence, lezzet ve sanatı bir araya getiriyor.

İstanbul Festivali’nde hangi sanatçılar konser verecek?

23 gün boyunca sanat, kültür, eğlence ve şehrin tüm ışıltısı İstanbul Festivali’nde;

Kenan Doğulu, Burak Yeter, An Epic Symphony & Hayko Cepkin, Selda Bağcan, Selami Şahin, Anıl Piyancı, Ceza, Kayahan Şarkıları Gecesinde “Fatih Erkoç, Işın Karaca, İpek Açar, Suat Suna”, Uğur Aslan, İlyas Altıntaş, Mehmet Erdem, Haluk Levent, Berkcan Güven, Motive, Fatma Turgut, Pinhani, Bedük, Hedonutopia, Mode XL, Melek Mosso, Volkan Konak, Linet, Rubato, Simge Sağın, Yaşar, MFÖ, Yıldız Tilbe, Sertab Erener, Cem Karaca & Barış Manço Şarkıları gecesinde “Emir Can İğrek, Kurtalan Ekspres, Moğollar”, Gülşen, Şimdi 90’lar Gecesinde “Burak Kut, Eda Özülkü, Erdal Çelik, Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Ümit Sayın, Yonca Evcimik”, Nükhet Duru ve Sena Şener konserleriyle devam edecek.

Herkes için birçok aktivite seçeneği sunan festivalin gösteri sahnesinde ilüzyon gösterileri, interaktif şovlar, oyun parkurları, çocuk tiyatroları, kukla gösterileri, dans şovlar, kaykay ve graffiti şovlar, canlı heykel ve pandomim gösterileri, söyleşiler ve tiyatro oyunları gibi pek çok etkinlik sahnelenecek.

Festival aynı zamanda İstanbul Şarkı Yarışması, Benim İstanbul’um Fotoğraf yarışması gibi önemli etkinliklere de ev sahipliği yapacak. Ayrıca, çağdaş sanatın önemli temsilcilerinin eserleri de Heykelpark ve Yeni Medya: NFT sergilerinde sanat severlerle buluşacak.

İstanbul’da ilk kez bir festival kapsamında özel olarak konumlandırılacak gençlik bölümünde, espor turnuva alanları, simulator alanı, VR alanı, play station alanı, kutu oyunları yer alıyor. Ünlü espor takımlarının ve influencerların bir araya geleceği İstanbul Festivali oyunculara ve oyun severlere heyecanlı ve eğlenceli bir deneyim sunacak.

İstanbul’un tatları ve bilinen markaları İstanbul Festivali’nde lezzet sokağında gün boyu soğuk ve sıcak servislerle ziyaretçilerin mola noktası olacak.

 nebilet fiyatları 2022

İstanbul Festivali’nin biletleri 30 TL’den başlayan erişilebilir fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte İstanbul Festivali bilet fiyat listesi:

Günlük Bilet (Seçeceğiniz tarihte festival alanına bir günlük giriş hakkı.)

Hafta içi     1 Kişi 40 TL  – Aile 30 TL
Hafta sonu 1 Kişi 50 TL – Aile 40 TL
Aile 3 kişi ve üzeri kişi başı fiyatıdır.

Günlük Açık Bilet (Dilediğiniz tarihte festival alanına bir günlük giriş hakkı.)

Kişi 60 TL – Aile 50 TL
(3 kişi ve üzeri, kişi başı)

Kombine Bilet (Festival alanına festival süresi boyunca her gün giriş hakkı.)

Kişi 500 TL – Aile 400 TL
(3 kişi ve üzeri, kişi başı)

Sahne Önü (Festival alanında sahne önü ve bir günlük giriş hakkı.)

Kişi 150 TL – Aile 130 TL
(3 kişi ve üzeri, kişi başı)

İstanbul Festivali’nin sponsorları

1 milyondan fazla ziyaretçinin katılması beklenen İstanbul Festivali’nin ana sponsorluğunu Alternatif App üstlenirken, festivalin tematik sponsorları Algida, Koel Elektronik, Medical Park, Nescafe, Omo, Pepsi, Şenpiliç ve TatilBudur şeklinde sıralanıyor.

İstanbul Festivali iletişim

istanbulfestivali.com

Bunları da beğenebilirsin