Mudo Concept, Bursa Nilüfer’de açıldı

Mudo Concept 3 bin metrekarelik yeni mağazasını Bursa’nın Nilüfer ilçesinde açtı. Peki Mudo Concept Bursa'da nerede? İşte yeni Mudo Concept Bursa Nilüfer adresi...

Yurt içi ve yurt dışında 134 mağazası ile; Mobilya, Ev Dekorasyonu ve Yaşam sektörüne farklı bir perspektif sunan Mudo Concept, Bursa Nilüfer’de 3000 metrekarelik yeni mağazasını açtı.

İç mekan mobilyadan bahçe mobilyasına, aydınlatmadan dekorasyon ürünlerine, mutfaktan ev tekstiline kadar dünya trendlerinden ilham alan benzersiz koleksiyonu ile Mudo Concept, Bursalı müşterileri için muhteşem seçenekler sunuyor.

5 katlı yeni Bursa FSM Concept mağazası, 2500’den fazla ürün çeşidi ile alışveriş deneyimini zenginleştiriyor ve müşterilerine evlerini yeniden tasarlarken ilham almaları için bir buluşma noktası sunuyor.

Mudo Concept ne zaman doğdu? Mudo Concept’in özellikleri neler?

1994 yılından beri “Ev ve yaşam için her şey” mottosu ile ilham kaynağı olan Mudo Concept, hayal ettiğiniz yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürmek için hizmet vermeye ve eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Özgünlüğü, yeniliği ve eşsizliği tasarım gustosuyla harmanlayarak dünyanın dört bir yanındaki tasarım trendleriyle yaşam alanlarına ilham veren Mudo Concept, mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan mutfağa, ev tekstilinden banyo ürünlerine kadar geniş ürün yelpazesinde, 10 bini aşkın ürününü müşterileriyle buluşturmaktadır.

Mudo Concept mağazalarında, deneyimli mimar kadrosu ve satış danışmanları ile ücretsiz mimari danışmanlık ve 3D modelleme hizmeti veriliyor. Mudo Concept şıklığının erişilebilirliği dünya genelinde artmaya devam ediyor; yurt dışında Kosova, KKTC, Fransa, Özbekistan, Arnavutluk ve Nijerya’da müşterileriyle buluşuyor ve yurt dışında da yaşam alanlarına değer katıyor.

Mudo Concept Bursa Nilüfer’de nerede? 

Mudo Concept Bursa Nilüfer adresi şöyle:

Barış Mah. Lozan (140) Sokak No:1C
Nilüfer/BURSA