1 Step 1
Talep Formu
Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Multi ev ne demek? VİDEO

Multi ev ne demek? Multi ev nasıl olur? Multi ev ne demektir? Multi ev nasıl kullanılır? Multi ev nasıl hazırlanır? Multi evler ne demek? Multi evler nasıl inşa edilir? Televizyon reklamlarındaki Multi ev ne demek? İşte video ile Multi ev ne demek sorusununcevabı detaylar...

Multi ev ne demek? Multi ev nedir? Multi ev hangi eve denir? Televizyon reklamlarındaki Multi ev tabiri hangi evler için kullanılır? Multi ev nasıl olur? Multi ev nedir ne değildir? Multi ev, home office ev midir? Multi ev ev-ofis konut mudur? Multi ev nasıl inşa edilir? İstanbul’da Multi ev hangi konut projesinde var? İşte Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Bakanı Özcan Tahincioğlu’nun açıklamasıyla Multi ev tanımı, Multi ev nasıl olur, Multi ev ne demek sorularının cevabı…

Multi ev ne demek?

Koronavirüs pandemi günlerinde hepimiz #EvdeKal çağrısına uyduk ve işlerimizi, hayatımızı evlerimizden yönetmeyi öğrendik. Hatta buna alıştık bile… Bu süreçte evlerimizin aynı zamanda ofis olarak kullanımına uygunluğunu test ettik.

Konut sektörü de pandemi sürecinden ders çıkardı. Örneğin Tahincioğlu Gayrimenkul, Nidapark Küçükyalı markalı konut projesinin Büyükada etabındaki konutları Multi Ev olarak tasarladı ve satışa sundu.

Multi Ev, home-office mi?

Multi Evler projesi ile tek bir dokunuşla; mutfağınızı resepsiyona, salonunuzu toplantı odasına ve aynı zamanda ikinci bir yatak odasına dönüştürebileceksiniz. Multi Evleri home ofis olarak düşünmeyin, bunun çok ötesinde bir konsept Multi Evler; büyüklükleri 10 ve 30 metrekare arasında değişen, geniş terasları, 3.35 tavan yüksekliği ve en küçüğü 76, en büyüğü 165 metrekare olan konutları ile sadece home ofis olarak değil, konut sahiplerinin çocuklarıyla da rahatlıkla yaşayabileceği ferah bir ortam yaratıyor.

Multi ev tasarımlı proje, gün ışığını optimumda kullanan cam cepheleri, concierge ve vale hizmetinin yanı sıra doğrudan metro istasyonuna bağlantısı olması, 350 metre uzunluğundaki açık alışveriş caddesi Palladium Cadde Küçükyalı’nın yanında yer alması, her üniteye özel depo alanlarının olması ile 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere alternatiflerden oluşan çok amaçlı ünitelerin içerisinde değişebilen/dönüşebilen fonksiyonlar her türlü ihtiyaca cevap veriyor.

Peki  Multi ev ne demek?.. Cevabı Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu’nun açıklamasından öğrenelim…

Multi evler: Evden ofise, ofisten eve dönen sihirli alanlar

Özcan Tahincioğlu: “Pandemi ile tüm dünyada yaşam biçimleri değişiyor. Evde geçirilen zaman bizlere yaşam alanlarımızın önemini gösterdi”

Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Multi Ev tasarımlı evlerin özelliklerini şöyle sıraladı:

– Mutfak modülünde gizli masa çıkarılınca gündüz sekreterya masası olarak kullanılabiliyor. Altında 2 adet tekerlekli çekmeceli keson var. İstenirse bu masa mutfak için ilave tezgah alanı olarak da kullanılabilir. Mutfak kapakları kapanınca dolap olarak görünüyor. Bu mekan hem mutfak alanı, hem de sekreterya alanı olarak kullanılabiliyor.

– Salon / oturma / tv alanı olarak kullanılan alan, ofis olduğu durumda bekleme salonu, olarak kullanılabiliyor.

– Dizayn edilen masa hem yemek masası hem de toplantı masası olarak kullanılabiliyor. Bu masa, açılır kapanır yatağa monte olduğu için, çift kişilik yatak haline dönüşebiliyor.

– Açılır kapanır paneller sayesinde salondan ve çalışma bölümünde ayrışarak ayrı bir oda haline gelebiliyor.

– Konutta bulunan alan, gündüz yatak odası bölümü ile arasındaki bölücüyü kapatıp izole çalışma odası olarak kullanılabilir. Çalışma fonksiyonu istemeyenler için istenirse çocuk odası olarak da kullanılabilir.

– Koltuk ile yemek masası arasındaki katlanır paravan ve yatak odası ile çalışma bölümü arasındaki sürgülü cam panel kapatıldığı durumda, yukarıdaki kırmızı alan gündüz 5-6 kişinin çalışabileceği çalışma ofisi haline gelebiliyor.

Multi ev ne demek? VİDEOLU ANLATIM

Multi Ev ne demek? sorusuna bir cevap da görüntülü anlatım ile projenin  tanıtım filminden alalım. İşte o video…

Multi Evler Nidapark Küçükyalı iletişim

Web: www.nidaparkkucukyali.com

1 Step 1
Talep Formu Request Form
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right