ODE Yalıtım Kurumsal İletişim Müdürü Nuray Artış oldu

ODE Yalıtım’ın Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Nuray Artış atandı. Yapı malzemeleri sektöründe uzmanlaşmaya önem veren Artış, ODE Yalıtım’ın iletişim stratejilerinin oluşturulması ile sosyal medya, etkinlik, sponsorluk, iç iletişim ve kurumsal iletişim faaliyetlerini yürütecek.

Türkiye’de ve ihracat yaptığı altı kıtadaki 75’in üzerinde ülkede yalıtım sektörünün önde gelen şirketlerinden ODE Yalıtım’ın yeni Kurumsal İletişim Müdürü Nuray Artış oldu.

Nuray Artış kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Nuray Artış, akademik hayatına Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Tanıtım Anabilim Dalı’nda devam ediyor.

Sürdürülebilirlik iletişimi kapsamında Greenwashing (Yeşil Aklama) kavramı ve dijital pazarlama iletişimi alanında çalışmalar yürüten Artış, İstanbul Teknik Üniversitesi Mindset Institute’den aldığı eğitimle İş Analisti unvanına da sahip. İş hayatına Bimeks’te başlayan Artış, E.C.A. SEREL, Tezmaksan Makina ve AGT markaları için çalıştı. Kurumsal iletişim profesyonellerinin sektörel olarak uzmanlaşmaları gerektiğini düşünen Artış, kariyerinde yapı malzemeleri sektörüne odaklandı. Artış, kurumsal iletişimin sponsorluk, işveren markası, fuar, dijitalleşme, CRM, etkinlik yönetimi, medya ve kamu ilişkileri, kampanya yönetimi, lider iletişimi ve mimar iletişimi gibi alanlarında deneyim sahibi.

ODE Yalıtım

1985 yılında taahhüt faaliyetleriyle ticaret hayatına başlayan ODE, 1988 yılında Türkiye’nin en çok ihtiyaç duyduğu alanlardan birine yönelerek yalıtım sektöründe ilerleme kararı aldı. 1990 yılında ithalatçı, 1996 yılında ise üretici kimliğine kavuşan ODE; Yapı ve Teknik Yalıtım olmak üzere 2 ana kategoride üretim yapmaktadır.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli en büyük yalıtım şirketi  ODE bugün 5 modern üretim tesisinde, 4 binden fazla ürün çeşidi ve uzman personeliyle yalıtım sektörünün en büyük üreticileri arasında yer almaktadır. Global bir marka olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren ODE Yalıtım’ın ürünleri, 6 kıtada, 75’in üzerinde ülkede tercih edilmektedir.