SE Club Genel Müdürü Ahmet Öztürk oldu

SE CLUB Profesyonel Tesis Yönetimi ve Grup Şirketleri Genel Müdürü Ahmet Öztürk oldu. Peki Ahmet Öztürk kimdir? Detaylar haberde...

Profesyonel entegre tesis yönetim hizmetleri alanında 15 yıldır faaliyet gösteren SE Club’da Genel Müdürlük görevini tesis yönetimi sektörünün deneyimli isimlerinden Ahmet Öztürk üstlendi.

SE Club bünyesinde 2015 yılından bu yana Mali ve İdari işler Müdürlüğü yapan Ahmet Öztürk, 13 Ekim itibarıyla SE Club Genel Müdürü oldu.

“ÜLKE MÜLKİYETİNE DEĞER KATARAK”

SE CLUB Genel Müdürü Ahmet Öztürk, yeni görevine ilişkin olarak; “Sorumluluğumuzun bilinci ile sadece yönettiğimiz projelerimizin değil, tüm ülke mülkiyetine değer katarak ve aynı zamanda sektöre pozitif ivme kazandırarak hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyeceğiz” dedi.

Ahmet Öztürk kimdir?

Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olduktan sonra çalışma hayatına 1998 yılında muhasebe ofisinde başlamış ve sonraki süreçlerde genellikle üretim sektöründe orta ve üst düzey yöneticilik görevlerini üstlenmiş olan Ahmet Öztürk, sermaye piyasasında Bağımsız Denetim Lisansı ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatlarına sahip.