Sur Yapı Marka AVM otomobil ve karavan talihlisi belli oldu!

Sur Yapı Marka AVM otomobil ve karavan çekilişinin kazananı belli oldu. İşte Marka AVM otomobil ve karavan çekilişini kazanan o isim...

Sur Yapı Marka AVM otomobil ve karavan çekilişi sonuçlandı… Sur Yapı Marka AVM araba ve karavan talihlisi açıklandı, işte Marka AVM karavanlı otomobil çekilişini kazanan o isim…

Sur Yapı Marka AVM’nin otomobil ve karavan kampanyasında mutlu son

Sur Yapı Marka AVM’de gerçekleştirilen törende, 015249 numaralı kuponuyla otomobil ve karavan sahibi olan talihli ziyaretçinin mutluluğu objektiflere yansıdı.

Alışveriş yaptılar, kazandılar

“Önce Sur Yapı Marka’ya, sonra doğaya” sloganıyla düzenlenen kampanya kapsamında Sur Yapı Marka AVM’den 1 Ekim 2022 – 29 Mart 2023 tarihleri arasında alışveriş yapan ziyaretçiler, her 300 TL’lik alışverişleri için bir çekiliş hakkı kazanmıştı.

Sur Yapı Marka AVM otomobil ve karavan çekilişini kim kazandı?

Sur Yapı Marka AVM’nin otomobil ve karavan kampanyasının talihlisi Ela Çiçek, Jeep Renegade S7 Longitude Sport 1.3 150hp Dct 2022 model otomobil ve Siesta S-Line Elit model karavanının anahtarını teslim aldı.

Türkiye’nin en seçkin markalarını ziyaretçileriyle buluşturan Sur Yapı Marka AVM’de otomobil ve karavan kampanyasının talihlisi Ela Çiçek’e Jeep Renegade S7 Longitude Sport 1.3 150hp Dct 2022 model otomobil ve Siesta S-Line Elit model karavanının anahtarı teslim edildi.