Tarım Kredi Market indirim ürünleri hangileri?

Tarım Kredi Market indirim açıkladı... Peki Tarım Kredi Market indirim günleri ne zaman? Tarım Kredi Market indirim ürünleri hangileri olacak? Tarım Kredi Market indirim detayları şöyle...

Tarım Kredi Market indirim yapacağını duyurdu… Peki Tarım Kredi Market indirim kampanyası ne zaman başlıyor? Tarım Kredi Market indirim ürünleri neler? Tarım Kredi Kooperatifleri indirim tarihi ne zaman? Tarım Kredi Koopeatifleri hangi ürünleri yüzde 50 indirimle satacak? İşte Tarım Kredi Market indirim ürünleri ve detaylar haberde…

Tarım Kredi Marketler indirim kampanyası

Gıda sektörünün en önemli oyuncularından Tarım Kredi Kooperatif Market, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketlere yönelik yaptığı indirim çağrısının ardından gıdadan temizlik malzemelerine kadar çok sayıda üründe fiyatları düşürme kararı aldı.

Tarım Kredi Marketler ne kadar indirim yaptı?

Tarım Kredi Kooperatiflerinden yapılan açıklama şöyle:

“Tarım Kredi Kooperatif Market; Türkiye’nin 81 ilinde 3 bini aşkın satış noktasıyla, kaliteden ödün vermeden, sağlıklı, doğal ve katkısız ürünlerini tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Tarım Kredi Market indirimi ne zaman başlıyor? Tarım Kredi Market indirim ürünleri hangileri?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketlere yönelik yaptığı indirim çağrısının ardından Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde mevcut indirim kampanyalarına ilave olarak 16 Ekim’de başlayacak yeni kampanya kapsamında, süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, ayçiçeği yağı, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile deterjan, sabun, kağıt peçete ve kağıt havlu gibi temizlik ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim yapılacak.

Tarım Kredi Market indirimi manavda da devam

Ayrıca, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri, çiftçilerden doğrudan tedarik edilerek satışı yapılan patates, soğan, elma, portakal, domates ve salatalık gibi meyve ve sebze ürünlerinde de “manavda taptaze indirim” kampanyası devam edecek.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, üretici ile tüketici arasında doğrudan bir kanal oluşturarak, çiftçilerin ürettiği ürünleri en uygun fiyatla tüketicilere ulaştırmayı ve ülke ekonomisine destek olmayı hedefliyor.”