1 Mayıs, Brooklyn Park’ta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibiyle kutlandı VİDEO-FOTOGALERİ

1 Mayıs, İstanbul Kadıköy’ün özel kentsel dönüşüm bölgesi Fikirtepe’de markalı konut projesi Brooklyn Park’ta kutlandı. Pana Yapı tarafından tamamlanan Brooklyn Park’taki kutlamaya, Pana Film’in atv’de yayınlanan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ve dizi oyuncuları katıldı… İşte kutlamadan kareler ve projenin son durum videosu…

Atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana, reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin oyuncuları 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü Pana Yapı projelerinin yapım işlerinde çalışan tüm ekiple beraber kutladı. Fikirtepe kentsel dönüşüm kapsamında tamamlanan ilk proje olan Brooklyn Park’ta coşkulu anlar yaşandı.

Dizi Oyuncuları ve Pana Yapı inşaat ekibi , 1 Mayıs Kutlaması’nda buluştu!

Yapımcı Raci Şaşmaz, Türkiye’nin sevilen ekran yüzlerini, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için özel bir organizasyonla Pana Yapı inşaat ekibi ile bir araya getirdi. 250 çalışanın ve EDHO ekibinin katılımıyla gerçekleşen kutlamada keyifli anlar yaşayan oyuncular ile Pana Yapı yöneticileri birlik ve beraberlik mesajı verdiler.
Pana Yapı Yönetim Kurulu, çalışanları ve misafirlerinin katıldığı organizasyonda firmanın inşaat sektöründe ses getiren markalı konut projelerinin başarısı da kutlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekibi Brooklyn Park’ta! FOTOGALERİ

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ EKİBİYLE BROOKLYN PARK’TA NELER YAŞANDI? FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN!

İşte videoda o anlar…

Brooklyn Park son durum

 

Bunları da beğenebilirsin