Akzirve Topkapı böyle olacak…

Akzirve Topkapı, Akzirve Gayrimenkul tarafından İstanbul Zeytinburnu'ndaki eski NAKO Ambarlar bölgesinde hayata geçirilecek. 85 dönüm alanıyla 'tek parselde en büyük kentsel dönüşüm' projesi olma özelliğine sahip projede yaşam 3 yıl sonra başlayacak. Akzirve CEO'su İbrahim Maasfeh önemli açıklamalarla projeyi tanıttı...

Akzirve Topkapı veya Akzirve Zeytinburnu projesi, Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh tarafından bugün düzenlenen toplantıyla basına tanıtıldı.

Türkiye’nin imar ve kentsel dönüşüm platformu imarpanosu.com’un imar planlarındaki detaylarıyla duyurduğu projenin detayları ilk kez bugün açıklandı.

AKZİRVE TOPKAPI / AKZİRVE ZEYTİNBURNU PROJESİNİN İMAR PLANLARINDAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!

‘En büyük kentsel dönüşüm projesi’

Akzirve’nin Topkapı’daki yeni projesini basınla buluşturan Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh, 85 dönüm inşaat alanına sahip projenin “Türkiye’nin tek parsel üzerinde gerçekleşen en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri” olduğunu söyledi.

Akzirve Gayrimenkul CEO’su İbrahim Maasfeh…

Akzirve Topkapı projesinin E-5 hattına direkt bağlantısı olan ender projelerden birisi olduğuna dikkat çeken Maasfeh, “Projemiz, Yenikapı-Atatürk Havalimanı metro hattı ile metrobüsün Merter istasyonlarına 100-150 metre yakınlığının yanı sıra 2019’dan sonra hayata geçirilmesi planlanan Kazlıçeşme – Söğütlüçeşme metro hattına bağlantılı olacak” diye konuştu. 85 bin metrekare arsa alanına sahip projenin yerüstünde 265 bin metrekare inşaat alanına sahip olacağını belirten Akzirve CEO’su Maasfeh, projede 52 bin metrekarenin yeşil alana ayrıldığına da dikkat çekti.

AKZİRVE’DEN AMBARLAR PROTESTOCULARINA JEST! VİDEO-HABER İÇİN TIKLAYIN!

Akzirve Topkapı ne zaman satışa çıkıyor? 

Maasfeh, şu an ön talep döneminin sürdüğü projenin kesin adıyla bu yılın Eylül veya Ekim ayında düzenlenecek lansman ile satışa çıkacağını söyledi. Proje hakkında maliyetlere de değinen Maasfeh, arsa geliştirme bedeli 250 milyon dolar olan proje için yaklaşık 1 milyar TL inşaat maliyeti öngördüklerini kaydetti. Masfeh, projenin Tabanlıoğlu Mimarlık, peyzajının ise DS Mimarlık tarafından tasarlandığını da sözlerine ekledi.

Akzirve Topkapı / Akzirve Zeytinburnu’nda kaç konut, kaç ticari ünite olacak?

Akzirve Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek 36 ay sonra teslim edilmesi planlanan projede, toplam 2 bin 182 bağımsız bölüm bulunacak. Bin 736 adet konut, 279 adet rezidans, 96 adet ofis, 71 adet ticari alan yer alacak proje tamamlandığında yaratacağı yepyeni sosyal doku ile çevresinde büyük bir dönüşüme etken olacak.

PROJEDE SON DURUM GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN!

Akzirve Topkapı / Akzirve Zeytinburnu nerede?

Projenin harita üzerindeki konumu şöyle;

Akzirve Topkapı / Akzirve Zeytinburnu iletişim

Web: www.akzirve.com

Bunları da beğenebilirsin