Babacan’dan dev destek!

Babacan’dan konut sektörüne dev destek: Babacan Holding, tüm projelerinde, peşinatsız, yüzde 0.98 faizle yüzde 20 indirim ayrıcalığı sunuyor... İşte detaylar...

Güvenilir ve kaliteli konut projeleriyle sektöre ilkleri kazandıran Babacan Holding, gayrimenkul ve inşaat sektörünün yeniden canlandırılmasına yönelik getirilen teşviklere destek veren dev bir kampanya hazırladı. Tüm projelerini kapsayan kampanya aracılığıyla, 0 peşinat tutarı ve yüzde 0.98’lik faizle uyguladığı yüzde 20 indirim ile yatırımcılara avantajlı ödeme kolaylığı sunuyor.

Hayata geçirdiği projelerle konut sahibi olmak isteyenleri ve yatırımcıları güvenilir, lükste sınırları aşan ve yüksek katma değer sağlayan fırsatlarla buluşturan Babacan Holding,sektöre kazandırılan yeni uygulamaları destekleyen dev bir kampanya hazırladı. Satışta olan tüm projeleri için hazırlanan kampanyada, 0 peşinat ve yüzde 0.98’lik faiz oranıyla yüzde 20 indirim uygulanıyor. Sektöre kazandırdığı benzersiz kampanyalarla yatırımcıların güvenilir konuta kolay yoldan ulaşmalarını sağlayan şirket, yüzde 20 oranındaki indirim kampanyasıyla da avantajlı yatırım fırsatını yatırımcıların ayağına getiriyor.

Hükümetin teşviklerini destekleyen kampanya

Babacan Holding olarak hazırladıkları kampanyalar aracılığıyla yatırımcıların konut sahibi olmalarını kolaylaştırmak yönünde adımlar attıklarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, hükümetin konut sektörünü canlandırmak adına sunduğu teşvikleriyeni kampanyalarıyla desteklediklerini belirtti.

Mehmet Babacan: “Sadece proje değil, çözüm üreterek sektöre örnek oluyoruz”

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan…

Bu kapsamda İmar Barışı uygulamasıyla sektöre kazandırılan KDV ve tapu harcı indirimlerinin ardından bankaların kredi faizlerini indirmesi yönünde atılan dev adımları sevinçle karşıladıklarını ifade eden Mehmet Babacan, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Babacan Holding olarak sadece proje üreten değil aynı zamanda yatırımcılarımızın konut sahibi olmasına yönelik de çözüm üreten bir şirketiz. Bu kapsamda oluşturduğumuz kampanyalarla da sektöre örnek oluyoruz. Hükümetimizin sektörümüze kazandırdığı uygulamalar karşısında biz de elimizi taşın altına koymak istedik. Tüm projelerimizi kapsayan kampanya aracılığıyla, yüzde 20 indirim ayrıcalığı sağlıyoruz. Yatırımcılarımız hiç peşinat ödemeden, yüzde 0.98’lik faiz oranı ve yüzde 20 indirimle, bütçelerini zorlamadan konut sahibi olabilecekler. Bu girişimimiz sayesinde sektöre örnek olarak diğer şirketlerin de hükümetimizin attığı adımları destekleyen türden önemli girişimlerde bulunacağına inanıyoruz.” diye belirtti.

İndirimle Gelen Büyük Avantaj

500.000 TL’lik bir daire 1.28 faiz oranıyla 120 ayda 981.280 TL yapıyor,8.177 TL aylık taksit ödeniyor.

Aynı daire yüzde 20 indirimle 400.000 TL oluyor 0.98 faiz oranıyla 120 ayda 682.017 TL yapıyor, aylık 5.683 TL taksit ödeniyor.

 

ESKİ FİYAT
SATIŞ FİYATI FAİZ ORANI TAKSİT SAYISI AYLIK TUTAR TOPLAM TUTAR
500.000 1,28 120 AY 8.177 981.280
%20 İNDİRİMLİ
400.000 0,98 120 AY 5.683 682.017

 

Babacan Holding

Geliştirdiği kalite odaklı özgün iş modelleriyle öne çıkan Babacan Holding, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki yenilikçi entegre çözümleriyle 2002 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. Tüm paydaşlarına ve topluma güven ile sürdürülebilir hizmetler veren Babacan Holding arazi değerleme ve satın alma, projelendirme, üretim, satış & pazarlama, kentsel dönüşüm, kiralama ve yönetim alanları ile turizm, jeotermal enerji ve lojistik alanlarında faaliyet göstermektedir.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin