Bahçelievler yaz ‘MOD’una girdi

Son dönemde hızla değer kazanan bölgelerden Basın Ekspres aksı üzerinde yer alan MOD Bahçelievler, yaz dönemi için avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Metrekaresi 5.900 TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olunan projede konut alıcılarına her zevke hitap eden daire seçenekleri sunuluyor.

İnşaat sektöründe bugüne dek konut, ofis, AVM, okul ve hastane projelerine imzasını atan Mod Gayrimenkul, Basın Ekspres hattında hayata geçireceği projelerin ilkinde ön talep dönemini tamamlamak üzere.

Firmanın bölgedeki ilk yatırımı olan Mod Bahçelievler, ön talep döneminde yaz avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor.

Mod Bahçelievler fiyat

Metrekaresi 5 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulan proje, yatay düzlemde 84 konuttan oluşuyor.

Mod Bahçelievler konut tipleri

Mimarisinde SPDO – Sabri Paşayiğit’in imzası bulunan MOD Bahçelievler’de 2+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri yer alıyor.

Stüdyo ve 1+1 dairelerin bulunmadığı proje, çocuklu ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda, geniş ve maksimum kullanım alanı sunacak şekilde tasarlanan daire seçeneklerine sahip.

5 bin metrekare peyzaj alanına sahip projede, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, fitness salonu, buhar odası ve sauna yer alıyor.

Mod Bahçelievler nerede?

Atatürk Havalimanı – Basın Ekspres – TEM Otoyolu hattının hemen üzerinde, son derece değerli bir noktada konumlanan proje yüksek yatırım değeriyle de dikkat çekiyor.

Mod Bahçelievler ne zaman teslim? 

İnşa çalışmalarına başlanan projede teslimlerin ise 2018’in Mart ayında yapılması planlanıyor.

Mod Bahçelievler iletişim

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi Öksüz Sokak Bahçelievler / İstanbul
Tel: 444 0 872
Web: www.modbahcelievler.com

Bunları da beğenebilirsin