Brooklyn Dream, Fikirtepe’ye hayırlı olsun: İmzalar tamam!

PANA Yapı, Fikirtepe’de 3. projesi olan Brooklyn Dream için kolları sıvadı. İmzalar tamam, 15 Haziran’da yıkıma başlanacak. İşte Brooklyn Dream fotogalerisi, teslim tarihi, iletişim bilgileri ve diğer detaylar…

PANA, Fikirtepe/Kadıköy konumunda 13 bin 204 metrekarelik arsa alanında yaklaşık 800 konut ve 24 ay içerisinde teslimi gerçekleşecek Brooklyn Dream projesi için kolları sıvadı.

İstanbul’un gelişimi için en önemli bölgelerden biri olan Fikirtepe, kentsel dönüşüm ile çok büyük projelere ev sahipliği yapıyor. Deniz gören manzarası, merkezi olan yapısı ile hayal olan bir çok şeyi gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor. Sosyal imkanlar, yenilenen caddeler, sokaklar ve daha bir çok şey Fikirtepe’de konut sahiplerini bekliyor olacak.

BROOKLYN DREAM MÜJDESİNİ İMARPANOSU.COM BU HABERLE VERMİŞTİ! HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN!

Brooklyn Dream için yıkım ne zaman başlıyor?

Fikirtepe’de PANA Yapı, 3. projesi olan Brooklyn Dream için 15 Haziran 2016 tarihinde yıkımlara başlanacağını ve hemen ardından projenin başlangıcı olacağını geçtiğimiz gün ada sahipleri ile paylaştı.

BROOKLYN DREAM FOTOGALERİ

Fikirtepe Gündem‘in haberine göre; 24 ay içerisinde teslim edilmesi beklenen proje için talepler başlamış durumda. Brooklyn Park ve Brooklyn Life yapıları sonrasında güven kazanan PANA Yapı, lüks ile sosyal hayatı bir araya getiren Brooklyn Dream projesine imza atıyor.

Fikirtepe Brooklyn Dream ne zaman teslim?

Pana Yapı, Fikirtepe Brooklyn Dream projesini Aralık 207’de teslim etmeye hazırlanıyor…

Brooklyn Dream iletişim

Adres: Mandıra Cad. No 212 Merdivenköy Mh. Kadıköy
Tel: +90 216 444 80 11
E-mail: bilgi@brooklyn.com.tr
Web: www.panayapi.com

Bunları da beğenebilirsin