Daire Kartal fiyat listesi 309 bin liradan başlıyor

Kale Grubu iştiraki Bodur Gayrimenkul’ün geliştirdiği Daire Kartal’ın kampanyası yoğun ilgi gördü. İnşaatı tamamlanan ve hemen taşınabilme imkanı bulunan Daire Kartal’da yüzde 10 peşinat, yüzde 10 indirim, yüzde 0,98 faizle ev almak için sayılı günler kaldı.

Yapı ürünlerinde 61 yıllık köklü geçmişiyle sektöre liderlik eden Kale Grubu’nun iştiraki Bodur Gayrimenkul tarafından geliştirilen Daire Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nda cazip fırsatlarıyla öne çıkıyor. Daire Kartal’da geçtiğimiz ay başlatılan kampanya beklenenin de üzerinde ilgiyle karşılandı.

Daire Kartal kampanyası ne zamana kadar?

Halen devam eden ve yüzde 10 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunulan Daire Kartal Kampanyası 31 Ekim’de sona erecek. Yüzde 10 indirim de uygulanan kampanyada birinci yıl yüzde 15, ikinci yıl yüzde 15 olmak üzere iki ara ödeme yapılıyor. Yüzde 60’lık bakiye ise yüzde 0,98 faizle taksitlendiriliyor.

Daire Kartal fiyat

Konforun ve kalitenin her ayrıntıda hayat bulduğu, balkonlu, deniz ve adalar manzaralı Daire Kartal’da fiyatlar 309 bin TL’den başlıyor.

Bodur Gayrimenkul’ün “Bir Kale rezidansı” olarak hayata geçirdiği ‘Daire Kartal’ kampanyasında, hemen teslim, hemen tapu fırsatı da bulunuyor. Kaliteli bir konutta yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlerin beklentileri dikkate alınarak tasarlanan projede ev sahibi olmak isteyenler için son günler.

Metroya yakın, Adalar manzaralı ve Leed Gold Sertifikalı

Daire Kartal projesinde 1+1 ve 2+1 seçeneklerinde toplam 244 daire yer alıyor. Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılan proje, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik Ödülü olan Leed Gold Sertifikasını alan Daire Kartal, yaşamın her aşamasında tasarruf ve verimlilik sunuyor. Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre.

Daire Kartal iletişim

Web: www.dairekartal.com
Bunları da beğenebilirsin