DAP İzmir, yüzde 50 indirim hediyesiyle geldi

DAP Yapı, İzmir’deki ilk konut projesi DAP İzmir’i 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıyor. ‘Ege’nin incisi’nde 3 milyar TL’lik 3 proje hedefleyen firmanın patronu Ziya Yılmaz, “Yüzde 50 indirim avantajıyla topraktan satışa çıkıyoruz. Bu fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz. Projenin yüzde 30’unu indirimli sattıktan sonra fiyatlar kademeli olarak yükselecek. Avantajları görüp bir an önce yerinizi alın” diyor…

DAP Holding, İstanbul dışındaki ilk projesi İzmir’i seçti. İzmir-İstanbul otoyolu, Adnan Menderes Havalimanı, Atatürk Stadyumu ve İzmir Fuarı gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla dikkat çeken Bornova’da yer alan projenin adı DAP İzmir olarak açıklandı.

DAP İZMİR TALEP FORMU VE İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN!

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz…

Proje sahasında kurulan çadırda satışlara başlayan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Metrekaresini 8 ila 11 bin TL fiyatla satışa çıkmayı planlıyorduk. Ancak gelen yoğun talep üzerine sürpriz yapmak istedik. Projeyi, yüzde 50 indirim avantajıyla metrekaresi 4 bin 500 TL’den ‘topraktan satışa’ açıyoruz. Burada konut fiyatları 199 bin liradan başlıyor. Bu fiyat bölgedeki eski evlerden bile ucuz. Projemizin konumlandığı bölge yakın gelecekte İzmir’in en değerli bölgesi olacak ve yüksek pirim yapacak. Projenin yüzde 30’unu indirimli sattıktan sonra fiyatlar kademeli olarak yükselecek. Burada yaşamak isteyenler avantajları görüp bir an önce yerini alsın” dedi.

Balkonsever İzmirli’ye sürpriz

İzmir’e her zaman ayrı bir sempatisinin olduğunu ve hatta DAP İzmir’de kendisinin de bir konut alacağını söyleyen Ziya Yılmaz, şunları söyledi:

“İzmir dünyanın en özel şehirlerinden birisidir. Bugün İstanbul’da yaşayanlara ‘Hangi şehirde yaşamak isterdiniz?’ diye sorduğunuzda alacağınız ilk yanıt İzmir olacaktır. İzmir-İstanbul otoyolu 2018 sonunda tamamlandığında rakamlar katlanarak artacaktır. Mesafe 3.5 saate düşecektir ki bugün İstanbul’da Avrupa Yakası’ndan Anadolu Yakası’na geçmek dahi bazen 2-3 saati bulmaktadır. ‘Her Türk vatandaşının İzmir’de bir evi olmalı’ diye düşünüyoruz ve kaçırılmayacak fiyatlardan satışa çıkıyoruz. Projemizde yer alan en küçük dairenin balkonu 5 metrekare olacak. İzmirliler’in isteği doğrultusunda, DAP kalitesinin yansıtılacağı yine çok özel bir proje geliştiriyoruz. DAP İzmir’den ben de kendime bir daire aldım”.

120 aya 0.99 faiz

DAP İzmir, 31 – 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. Proje için DAP Yapı, peşin alımlarda yüzde 8 indirim uyguluyor. Yüzde 5 peşinle 36 aya kadar şirket içinde senetle ödeme seçeneği sunulan projede banka kredisiyle 120 aya kadar 0.99 faiz oranıyla ödeme seçenekleri de sunuluyor. Çeşme’de denize sıfır çok lüks bir proje daha geliştirecek olan DAP Yapı, İzmir’de önümüzdeki süreçte 3 milyar TL’lik en az üç proje hedefliyor.

DAP İzmir konum

DAP İzmir projesinin harita üzerindeki konumu şöyle;

DAP İzmir iletişim

Web: dapyapi.com.tr/dapizmir

Bunları da beğenebilirsin