DAP İzmir’de 14 bin 950 TL’den başlayan peşinatla ev sahibi olma fırsatı

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı, İzmir’deki ilk projesi DAP İzmir için hazırladığı tanıtıma özel kampanya ile müşterilerine ‘jest’ niteliğinde çok avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

DAP Yapı, İzmir’de hayata geçirdiği DAP İzmir’de sadece 2.300 liradan başlayan taksitlerle ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Topraktan satışa 1 yıl kira garantisi avantajıyla yatırımın 10 – 12 yılda kendini amorti etmesi sağlanıyor. Firma, İstanbul dışındaki ilk yatırımını İzmir’de hayata geçirdi.

DAP İZMİR’DE 14 BİN 950 LİRADAN BAŞLAYAN PEŞİNAT VE 2 BİN 300 LİRADAN BAŞLAYAN TAKLİTLERLE EV SAHİBİ OLMAK İÇİN TIKLAYIN!

DAP Yapı, 211 metrekareye kadar geniş dairelerin yer aldığı, 1+0’dan 3+1’e kadar alternatif dairelerin bulunduğu DAP İzmir için lansmana özel kampanya hazırladı. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin oluşturulduğu kampanyada, düşük peşinat ve 1 yıl kira garantisi gibi (Ege Bölgesi’nde daha önce uygulanmamış) avantajlar sunuluyor. Kampanya çerçevesinde sadece 14 bin 950 liradan başlayan peşinat ve 2.300 liradan başlayan taksitlerle DAP İzmir’den ev sahibi olunabilecek.

DAP İzmir fiyat

Ön talep döneminde satış rekorları kıran DAP İzmir, 31 – 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. Daire fiyatlarının 299 bin liradan başladığı projede 50 ay sıfır faiz kolaylığı da sağlanıyor.

DAP İzmir iletişim

Web: dapyapi.com.tr/dapizmir

Bunları da beğenebilirsin