Dekon Suadiye Ametist’ten yüzde 20 indirim fırsatı

Dekon Suadiye Ametist’ten teslime özel ‘yüzde 20’ indirim fırsatı.

Bugüne kadar teslim ettiği projelerle pek çok kişiyi ev sahibi yapan Dekon İnşaat, Suadiye’de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist projesi için yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Teslime özel konutlarda yüzde 20 indirim kampanyasını başlatan firma, Dekon Suadiye Ametist’i üç ay sonra yatırımcısına teslim etmeye hazırlanıyor.

Gayrimenkul sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Dekon İnşaat, Suadiye’de inşa ettiği Dekon Suadiye Ametist’i teslim etmeye hazırlanıyor. Çalışmaların tüm hızıyla sürdüğü Dekon Suadiye Ametist’in ilk etabı üç ay sonra yatırımcısıyla buluşuyor. Teslime özel kampanya düzenleyen Dekon İnşaat, konutlarda yüzde 20 iskonto uyguluyor. Konutların yüzde %80’inin satıldığı projenin geri kalan kısmı ise, son yatırımcılarını bekliyor.
Suadiye’nin gözdesi haline gelen Dekon Suadiye Ametist, toplam üç etaptan oluşuyor. Tekil apartmanların çoğunlukta olduğu bölgede Dekon Suadiye Ametist, üç bloklu tek site olma özelliğiyle pek çok sosyal imkanı bir arada sunuyor. Birinci etabın inşaat çalışmalarının yüzde 90’ı tamamlanırken, ikinci etabın kaba inşaatı ise devam ediyor.

Eşsiz deniz manzarası sunan Dekon Suadiye Ametist’in son dairelerine, teslime özel kampanya düzenlediklerini söyleyen Dekon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Erdem, “Dekon Suadiye Ametist’ten bugün ev alanlar kazanıyor. Projeden ev almak isteyenlere yüzde 20 indirim kolaylığı sağlanıyor” dedi.

Dekon Suadiye Ametist’in Bağdat Caddesi’ne 350 metre uzaklıkta olduğunu söyleyen Erdem, projenin özellikle lokasyon ve mimari yapısıyla dikkat çektiğini belirtti. 5 bin 500 metrekare üzerine kurulu olan projenin üç etap halinde inşa edildiğini anlatan Erdem, “Toplam 152 daireden oluşan Dekon Suadiye Ametist’in ilk etabını Aralık 2016’da teslim ediyoruz. 1 milyon 80 binden başlayan fiyatlarla satışa sunduğumuz proje, çağdaş ve konforlu yaşam alanı isteyenler için ideal bir konsept sunuyor” diye konuştu.

Dört farklı daire seçeneği

Çoğunlu daire tipi olan Dekon Suadiye Ametist projesinde, dört farklı daire seçeneği bulunuyor. 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+2 çatı teras ve dubleks daire seçenekleriyle satışa sunulan evlerin metrekaresi de değişiklik gösteriyor. 2+1 daireler 90-123 metrekare, 3+1 daireler 137-178 metrekare, 3+1 dubleks daireler 153-195 metrekare, 4+2 çatı teras ve dubleks daireler ise 233-275 metrekare büyüklüğe sahip…

24 saat güvenlik

Modern hayatın kapılarını açan Dekon Suadiye Ametist projesinde, kaliteli bir yaşam için her şey düşünülmüş. Projede, jakuzili açık yüzme havuzunun yanı sıra fitness center, cafe, zen bahçesi, çocuk oyun odası, çocuk oyun parkı, çok amaçlı açık spor alanları, 24 saat güvenlik ve kapalı otoparka yer verildi. Ayrıca sanat galerisinin de bulunduğu projede toplantı salonu da unutulmadı.

Kolay ulaşım

Suadiye’nin merkezinde yer alan Dekon Suadiye Ametist, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Bağdat caddesine 350 metre uzaklıklıkta yer alan proje, toplu taşıma araçlarına sadece 2 dakika mesafede. Ayrıca inşaatı hızla devam eden Suadiye metro istasyonunun hemen yanında, Marmaray Suadiye istasyonuna 2 dakikada ulaşım kolaylığı sunan Dekon Suadiye Ametist, Bostancı İDO iskelesine de 5 dakikalık mesafede yer alıyor. Ayrıca Dekon Suadiye Ametist,15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 10 dakika, FSM Köprüsü’ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na da araçla 20 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.

Web: www.dekonametist.com Tel:0216 361 02 50

Dekon İnşaat

2005 yılında İstanbul’da kurulan Dekon İnşaat, bugüne kadar yaklaşık 2 binden fazla konut teslim etti. Cevdet Erdem’in yönetim kurulu başkanlığında kurulan şirket, çağdaş ve konforlu yaşam alanları üretmesi ile dikkat çekiyor. Doğu Ataşehir’de inşa ettiği ilk projesi olan Meritlife Göl Konakları’nı Kasım 2006’da teslim eden Dekon İnşaat, sırasıyla Sempre Vita Konakları’nı Aralık 2007’de, Sempre Era Konakları’nı Şubat 2008’de, Meritlife Bulvar’ı Mart 2009’da, Meritlife Park’ı Haziran 2009’da ve Hayat Meritlife projesini ise Kasım 2012’de yatırımcısına teslim etti. Geçtiğimiz yıl dört bloktan oluşan Dekon Silva’yı, bu yıl da home office projesi olan Dekon Plus’ı tamamlayıp teslim etti.

Bunları da beğenebilirsin