DKY İnşaat’ın 6 projesinde Ramazan fırsatları

DKY İnşaat, İstanbul’un merkezi noktalarında yükselen 6 projesi için, Ramazan ayına özel cazip indirimler ve ödeme koşulları sunuyor. İşte Ramazan fırsatları sunulan o DKY İnşaat projeleri…

DKY Kartal ve Lokum Evler projelerinde, “0 Peşinat 0 Faiz” veya “yüzde 20 Peşin indirimi”, DKY ON Kağıthane projesinde ise aylık 2 bin 500 TL taksit ile ev sahibi olma fırsatı, Suadiye, Göztepe, Erenköy’de bulunan DKY Cadde projelerinde ise “yüzde 50 peşin öde, gerisini taşın öde” kampanyası Ramazan ayı boyunca devam edecek.

Ödüllü proje DKY Kartal, Anadolu Yakası’nın yeni yatırım, yaşam ve iş merkezi Kartal’ın en iyi lokasyonlarından birinde hayata geçiyor. Deniz ve Adalar manzaralı, geniş ve konforlu evleri, çocuk parkları, sosyal-sportif olanakları, yüzme havuzlarıyla aileler için ayrıcalıklı bir yaşam sunan projede sınırı sayıda daire kampanyalı koşullarıyla ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Projede yaşam ve Aralık 2017’de başlayacak.

DKY Lokum Evler ne zaman teslim?

Yüzde 67’si yeşil alan olan Lokum Evler, peyzaj düzenlemeleri, tüm projeyi çevreleyen koşu parkurları, sosyal ve spor tesisleri, çocuk parkları, bahçeli evleri ve balkonlu daire seçenekleri ile rüya gibi bir hayat sunacak. 742 daireden oluşan projenin, rezidans kısmı yıl sonunda diğer etapları ise Mart ve Temmuz 2017’de teslim edilecek.

DKY Cadde projeleri hangileri

DKY Cadde Göztepe 05
DKY Cadde Göztepe 05

 

Lüks ve konforu bir arada sunan DKY Cadde projeleri ise kültür ve cazibe merkezi, restoran, kafe ve parklarıyla ünlü Bağdat Caddesi’nde yükselmeye başladı. Göztepe 05, Erenköy 86, Suadiye 12 projelerinde sınırlı sayıdaki daireler Ramazan ayına özel fırsatlarla ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

DKY ON Kağıthane ne zaman bitiyor?

DKYOnKagithane
DKY ON Kağıthane

Avrupa Yakası’nın önemli iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Kağıthane’de inşası devam eden DKY ON Kağıthane projesi ise “hayata açık” konsepti, yenilikçi mimarisi, işlevsel evleri, sosyal yaşamı bir üst boyuta taşımaya hazırlanıyor. DKY ON Kağıthane’de farklı büyüklüklerde 205 daire bulunuyor. Proje Mart 2018’de tamamlanacak.

DKY İnşaat

DKY İnşaat 21. yüzyılın dinamik, yüksek kaliteli ve yenilikçi markası

İbrahim Dumankaya, 1961 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlamıştır. 2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, DKY Kentsel, “DKY Otomotiv” ve DKY Sigorta” ile İbrahim Dumankaya Holding çatısı altında daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir. Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından DKY İnşaat, 55 yıllık tecrübesi, Dinamik, Kaliteli ve Yenilikçi yapısı ile konut ve ticari alanlar inşa etmektedir.

Bugüne kadar 15.000’in üzerinde konut ve işyeri tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir. DKY Kartal, DKY Business Kartal, Lokum Evler, DKY Cadde ve DKY On Kağıthane DKY İnşaat’ın devam eden projeleri arasında bulunmaktadır. DKY inşaat önümüzdeki 5 yıl içinde 1 milyon metrekarelik yeni yaşam alanı inşa etmeyi hedeflemektedir.

www.dkyinsaat.com

Bunları da beğenebilirsin