Dumankaya’dan Galatasaray’a 3 yılda 30 milyon lira

Galatasaray, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Dumankaya İnşaat ile Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarında forma göğüs sponsorluğu için 3 yıllık anlaşma sağladı. Sarı Kırmızılılar 3 yıllık anlaşma için 30 milyon lira alacak.

Galatasaray’dan KAP’a yapılan açıklamada, “Galatasaray Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş. ilgili reklam haklarına ilişkin olarak Dumankaya İnşaat ile 2015-2016 sezonlarında 9 milyon TL, 2016-2017 sezonlarında 10 milyon TL ve 2017-2018 sezonunda 11 milyon TL bedel karşılığında sözleşme imzalamıştır” ifadeleri kullanıldı.

İMZAYI CUMA BAŞKANLAR ATACAK

3 yıllık anlaşmanın imzası cuma günü Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Dumankaya İnşaat Başkanı Uğur Dumankaya’nın katılımıyla Türk Telekom Arena’da törenle atılacak. Sarı Kırmızılılar, forma sırt sponsorluğu için Garenta ve şort için ise Coca- Cola ile el sıkışmıştı.

RİVA İLE BİR İLGİSİ YOK

Öte yandan Dumankaya yetkilileri, Galatasaray’ın Florya tesislerinin Riva’ya taşınmasına yönelik olarak görüşmelerin forma sponsorluğu ile ilgisinin olmadığını kaydettiler.

Gazete Habertürk

Bunları da beğenebilirsin