EgeYapı Batışehir yüzde 110 kazandırdı

EgeYapı Batışehir projesinde satış rakamları, EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı ve EgeYapı Group Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy tarafından basınla paylaşıldı. İşte o toplantıdan Batışehir projesine konut ve mağazalarına dair metrekare, fiyat ve kazanç açıklamaları…

EgeYapı Group Batışehir projesi, yatırımcısına yüzde 110 kazandırdı.. Gayrimenkul sektörünün genç ve dinamik oyuncularından EgeYapı Group’un, 2011 yılında hayata geçirdiği “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü Batışehir’in ardından gelecek hedefleri ve yeni yatırımları EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı ve EgeYapı Group Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy’un katılımıyla Shangri-La Bosphorus Istanbul Hotel’de bugün düzenlenen basın sohbet toplantısında konuşuldu.

İnanç Kabadayı: “Kentsel dönüşüm, mütekabiliyet ve devlet desteği olumlu”

EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, konut sektörünü, Batışehir projesini ve EgeYapı Group 2015 projelerini değerlendirdi...
EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, konut sektörünü, Batışehir projesini ve EgeYapı Group 2015 projelerini değerlendirdi…

2015 yılı gayrimenkul sektörüne yönelik görüşlerini de paylaşan EgeYapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, “Sektör, 2014 yılını başarılı bir şekilde kapattı. Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul, artık belirli bir standarda ve istikrara sahip… Sağlıklı kentleşmeyi öngören kentsel dönüşüm düzenlemesi, yabancı yatırımcıya fırsatlar sunan Mütekabiliyet Yasası ve son olarak konut alımında devlet desteği gibi yasal gelişmeler sektördeki hareketliliği ve gelişmeyi olumlu yönde etkilemektedir. Son günlerde yaşanan dolardaki artışa rağmen gayrimenkul sektöründeki güven ortamı ve istikrar sayesinde doların belirli bir sınırda sabitlenmesiyle sektördeki yatırımların da artış göstermesini ön görüyoruz” diye konuştu.

Batışehir’deki 3 bin 266 konutun yüzde 80’i satıldı

batisehir
Batışehir, teslim edilen etaplarında yatırımcısına yüzde 110 kazandırdı… Satışa devam eden Loca etabında da aynı potansiyeli barındırıyor.

EgeYapı Group; EPP iş birliği, Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesinde bulunan 3 bin 266 adetten yüzde 80’inin satışını gerçekleştirdi.

Yaklaşık 2 bin 262 dairenin teslim edildiği ve yaşamın başladığı Batışehir, satışa çıktığından bugüne yatırımcısına yüzde 110 kazandırdı. Satışı devam eden Loca etabı da, yatırımcısına aynı kazancı vaad ediyor.

BatıCadde fiyat aralığı

2014 yılında 120 adet dükkan ve mağazanın bulunduğu yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki BatıCadde’nin ihale organizasyonunu gerçekleştiren EgeYapı Group, son dönemlerin en başarılı ihalesine imza attı. 5 saat içerisinde 150 milyon TL’lik satışın gerçekleştirildiği ihale organizasyonunda metrekareleri 9 m² ile 2 bin 200 m²  arasında değişen

80 adet dükkan ve mağaza,  ihale sırasında ortalama yüzde 30 değer artışı ile 600 bin TL ve 7 milyon 170 bin TL arasında değişen fiyatlarla satıldı.

Batışehir projesinde neler var?

Yatırımcılarına bugüne kadar yüzde 110 kazandıran Batışehir’de 1+0’dan 4+1’e kadar 14 farklı tipte konut ve rezidanslar, Four Points By Sheraton Hotel, ofisler, Doğa Koleji, mağaza ve dükkanların bulunduğu BatıCadde, spor salonları ve geniş peyzaj alanları bulunuyor.

EgeYapı Group Pega Kartal’da aylık finans desteği veriyor

Pega Kartal fiyat ve finansman desteği açıklaması yapan EgeYapı Group Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy şunları söyledi...

 

 

 

 

Pega Kartal fiyat ve finans desteği hakkında EgeYapı Group Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy’un açıklamaları için tıklayın!

EgeYapı Group, 2015’te 1 milyar 350 milyon TL değerinde iki büyük projeye başlıyor

EgeYapı Group, 2015 yılında 1 milyar 350 milyon TL değerinde iki büyük projeye başlıyor. Bağcılar’da konumlandırılan ‘’Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’’ ödüllü Batışehir ile yüksek bir başarı ivmesi yakalayan EgeYapı Group, Kağıthane’deki karma kullanım projesi ve Yedikule’deki içerisinde otel ve turizmi destekleyici ticari fonksiyonları barındıran projesiyle gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor.

EgeYapı Kağıthane projesi ne zaman satışa çıkacak?

egeyapikagithane

 

 

 

 

EgeYapı Kağıthane projesi hakkında ilk bilgiler için tıklayın!

EgeYapı Yedikule projesi otel mi?

egeyapiyedikuleprojesiotelmi

 

 

 

 

Ege Yapı Yedikule projesi için tıklayın!

Bunları da beğenebilirsin