EgeYapı Yenisahra kentsel dönüşüm projesinde son durum ne?

EgeYapı Yenisahra kentsel dönüşüm projesi ne aşamada? EgeYapı Group, Yenisahra Barbaros Mahallesi kentsel dönüşüm projesini nasıl gerçekleştirecek? İşte EgeYapı Group Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Saygın Aksoy’un imarpanosu.com’a özel açıklaması… 

EgeYapı Group Yenisahra Barbaros Mahallesi kentsel dönüşüm projesi nasıl hayata geçecek? EgeYapı Group Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Saygın Aksoy, imarpanosu.com’un sorularını cevapladı…

Yenisahra projeniz bölgeye ne kazandıracak?

Yenisahra Barbaros Mahallesi’nde başladığımız kentsel dönüşüm çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Kentsel dönüşüm ile birlikte çarpık şehirleşme, yerini şehir planlamalarına bırakacak. Dönüşümle birlikte şehir modern bir görüntü kazanarak var olan alt yapı sorunları ortadan kalkacak ve arsa sahipleri daha kaliteli sürdürülebilir, can güvenliğinin olduğu çocuklarına hatta torunlarına bırakabileceği evlere sahip olacak.

EgeYapı Group olarak Yenisahra’da neler yaptınız?

– EgeYapı Group olarak bizler de bugüne kadar İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz ödüllü yaşam merkezlerimize ek olarak kentsel dönüşümü sahiplenen ve bu alanda çalışmalar yapan bir firmayız. Şehrin kalkınmaya açık bölgelerinden biri olan Yenisahra’da EgeYapı Group olarak kentsel dönüşüm ofisimiz ile yaklaşık 1,5 senedir arsa sahiplerine doğru bilgiler vermek için hizmet ediyoruz. Amacımız; sürdürülebilir, güvenilir ve yaşanabilir bir proje hayata geçirmek.

EgeYapı Group Yenisahra Barbaros Mahallesi projesinin büyüklüğü nedir? 

– Bugüne kadar imzaladığımız sözleşme alanı 40 dönümdür. Her geçen gün alanımız daha da büyümektedir. Hedeflediğimiz 100 dönümlük alanda gerçekleştireceğimiz projede; konutlar, ofisler, ticari alanlar, sosyal alanlar, geniş peyzaj alanları yer alacak. Bu proje, Yenisahra’nın modern bir görünüme kavuşmasını sağladığı gibi bölge değerini de ciddi boyutlara taşıyacaktır.

EGEYAPI GROUP YENİSAHRA PROJESİ HAKKINDA DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin