Fikirtepe arabuluculuk ofisi açıldı – VİDEO

Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürlüğü'nün Fikirtepe ofisi açıldı. İl Müdürü Veli Böke, "Anlaşmaların hızla tamamlanarak inşaata başlanmamış hiçbir ada kalmamasını istiyoruz" dedi. İşte TRT Haber kamerasına yapılan açıklamalarla detaylar...

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Fikirtepe kentsel dönüşüm ofisini açtı. Fikirtepe KİPTAŞ ve İller Bankası tarafından devam ettirilen Anka Evim Kadıköy projesinin satış ofisinde hizmet verecek Müdürlük ofisinde açıklama yapan İl Müdürü Veli Böke, TRT Haber kamerasına “Anlaşmaların, uzlaşmaların derhal tamamlanmasını, inşaata başlanmamış hiç bir adanın kalmamasını istiyoruz” dedi.

“Altyapı yaz sonuna kadar bitecek,
Fikirtepe modern yaşamın adresi olacak”

Fikirtepe’nin tamamlandığında modern yaşamın adresi olacağına dikkat çeken Böke, “Burada yaklaşık 20 eğitim tesisi, 75 park ve 15 civarında da sağlık ve spor tesisleri mevcut. Bunlar yapıldığında Fikirtepe modern ve yaşanır bir yer haline gelecek” diye konuştu. Böke, Fikirtepe’de altyapı hizmetlerinin de yaz sonuna kadar tamamlanmasını hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürü Veli Böke ve müdürlük yetkilileri, FİDEM Başkanı Ercüment Oruç, Fikirtepe müteahhitleri ve hak sahiplerinin buluştuğu anlar TRT tarafından böyle görüntülendi. Haber videosu, Çevre ve Şehircilik İstanbul İl Müdürlüğü’nün resmi Twitter hesabı @istanbul_csb üzerinden sosyal medyada paylaşıldı.

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin