Fikirtepe’den ev alana Bodrum tatili hediye!

Fikirtepe’de hayata geçirilen Mina Towers projesinden konut alanlar,  Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon’da tatil fırsatı kazanıyor… İşte o kampanya…

Yücel Park

Mina Towers ’tan 30 Eylül’e kadar daire satın alanlar, Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon’da 4 gün 3 gece keyifli bir tatil fırsatı yakalıyor.

Kampanyadan faydalananlar yüzde 10 peşin indirimi ve “0” faizli vadelendirmenin yanı sıra kişiye özel esnek ödeme seçeneklerinden oluşan avantajlı bir yatırımla ev sahibi olarak 1 yıl boyunca diledikleri otelde konaklama imkanı buluyor.

Başaran Yatırım Holding’in Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından Fikirtepe’de hayata geçirdiği Mina Towers, geleceğin yaşam stilini önemli bir yatırım değerine dönüştürerek bölgedeki iddiasını sürdürüyor. Ev sahibi olacaklara gelecekte hayatlarını kolaylaştıracak yaşamlarını inşa ederken keyfini şimdiden yaşamaları için tatil imkanı sunuyor. 55 m2 ile 300 m2 aralığında tasarlanan, yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen projede, 1+0 ile 5,5 +1 arasında herkesin ihtiyacına göre değişen 20 tip daire seçenekleri yer alıyor. Geriye, kişinin önce yaşam şekline en uygun daireyi, sonra da Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon’da ayrıcalıklı tatil planından birini seçmek kalıyor.

MİNA TOWERS’TA FARKI YAŞAYIN

– Fikirtepe’nin kalbi, en değerli konumu Mandıra Caddesi’nde,
– Yaşam şeklinize göre 20 tip daire alternatifinden dilediğinizi seçme özgürlüğü,
– Adalar ve tarihi yarımada manzarasına karşı lüks ayrıcalıklarla dolu çatı havuzu konsepti,
– 20 m2’lik bir balkonda eşsiz bir manzaraya karşı kahvenizi yudumlama ayrıcalığı,
– Dairenizden çıkıp tek bir asansör kullanarak ulaşabileceğiniz çarşı konsepti,
– Günde ortalama 40 dakikanızı trafikte harcamak zorunda kalmadan ulaşım kolaylığı,
– Başaran Yatırım Holding güvencesi,

Mina Towers iletişim

Tel: 444 62 61
Web: www.minatowers.com

Başaran Yatırım Holding

Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding, şu an üçüncü kuşak temsilcisi olan Hüseyin Başaran tarafından yönetilmektedir. İlk olarak fındık ticareti ile faaliyete başlayan ‘Başaran Entegre’, kısa sürede Türkiye’nin önde gelen entegre fındık işleme tesisine sahip olmuştur. Günümüzde Gıda’nın yanı sıra Yatçılık, Finans, İnşaat, Turizm, Havacılık, Çimento ve Enerji olmak üzere farklı sektörlere de yatırımlarına devam eden Başaran Yatırım Holding, yenilikçi ve vizyoner tavrıyla sektörün belirleyici isimlerinden olmuştur. Yatçılık sektöründe lüks mega yat üretiminde CMB Yachts ile önemli bir marka olan Başaran Yatırım Holding, inşaat alanında da Türkiye’nin en değerli lokasyonların da birçok projeyi hayata geçirmektedir. Turizm alanında da varlığını sürdüren Başaran Yatırım Holding, Ramada Resort Bodrum ve Ramada Plaza Trabzon ile bu alandaki yatırımlarına devam etmektedir. Başaran Yatırım Holding’in kısa sürede sağladığı başarıların altında yatan prensipler aynı zamanda tüm sektörlerinde uyguladığı kalite politikalarının da temellerini inşa emektedir.

Bunları da beğenebilirsin