House’n Garden Selection satışa çıktı

House'n Garden Selection fiyat listesi 410 bin TL'den başlangıç gösterirken projeyi Çanakkale'de hayata geçiren Mim İnşaat, Türkiye'de ilk kez uygulanan bir modeli uyguluyor: Self Housing... İşte detaylar...

Çanakkale’de Medi Garden markalı konutların mimarı Mim İnşaat, House’n Garden projesiyle sektöre ‘Self Housing’ sistemini hediye etti… Sistemle; 410 bin TL’den başlayan fiyatlarla seçeceğiniz evinizi, 4 farklı bahçe konsepti ile birleştirmeniz mümkün…

Medi Garden markasıyla ‘İstanbul’a en yakın yatırım adresini’ yaratan Mim İnşaat, Çanakkale’de yeni projesini satışa çıkardı: House’n Garden… Proje, Çanakkale merkeze 12 km, Kepez merkeze 6 km, Dardanos merkeze 3 km, Çanakkale boğazına ve kumsala ise 130 metre mesafede konumlanıyor.

Lego oynar gibi

Konut fiyatlarının 410 bin TL’den başladığı House’n Garden projesinde ilk kez uygulanan ‘Self Housing’ sistemi ise konut sahibine hem daire tipini hem de 4 farklı bahçe konseptinden birini seçerek istediği blokta –Lego oynar gibi- yerleştirme fırsatı sunuyor.

Mim İnşaat, gayrimenkul sektörüne hediye ettiği ‘Self Housing’ sistemiyle satışa çıkardığı son projesi House’n Garden için alıcılarına kişiye özel ödeme seçenekleri de hazırladı.

Haziran 2019’da teslim

Çanakkale Güzelyalı’da toplam 2 bin 885 metrekare arsa üzerinde 2 bin 450 metrekare inşaat alanına sahip olacak şekilde inşa edilecek projeye House’n Garden Selection etabına Mayıs ayında başlanacak. Proje, önümüzdeki yıl Haziran ayında yeni ev sahiplerine teslim edilecek. Büyüklükleri 80, 95, 132 ve 172 metrekare arasında değişen 6 farklı konut tipine sahip House’n Garden Selection’da her konuta özel bahçe veya teras alanları da bulunuyor.

Self Housing nedir?

Belirlenmiş alanlar üzerine seçilen daire tipinin istenilen bahçe konsepti ile yerleştirilmesidir. Daire ve konsept seçenekleri belirlendikten sonra lego oynar gibi daireler yeni sahipleri tarafından binalarda konumlandırılır. Kullanım amacı ve ihtiyaca göre daire büyüklüğü, keyif ve hayallere göre ise bahçe konseptlerinde özgürlük sağlayan bu sistem, Mim İnşaat’a özel bir inovasyon olma özelliğini taşır.

House’n Garden Selection iletişim

Tel: 0286 217 03 30
Adres: İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No:1 ÇANAKKALE
Web: selection.housengardencanakkale.com

HOUSE AND GARDEN NEREDE? KONUM ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin