House’n Garden Selection’da taksitleri teslime kadar ertele!

House'n Garden Selection, 'lego oynar gibi ev tasarla' yeniliğine bir de kampanya ekledi: Anlaşmalı bankalardan alınacak masrafsız konut kredisiyle konut teslimine kadar taksit erteleme avantajı... Detaylar haberde...

House’n Garden Selection projesi, konut sektörüne kattığı yeniliklerine ödeme planında ‘teslime kadar taksit erteleme’ avantajını da ekledi… Mim İnşaat, tarafından hayata geçirilen House’n Garden Selection, üç farklı ödeme planı ile gayrimenkul sektöründe heyecan yaratmaya devam ediyor…

House’n Garden Selection’da ‘Lego oynar gibi’ ev tasarla!

House’n Garden Selection projesi, sektörde ilk ilgiyi “Lego oynar gibi evini tasarla” fikriyle dikkati çekti. Mim İnşaat tarafından üretilen (Lego oynar gibi) “Self Housing” sistemi, ilk kez House’n Garden Selection’da kullanıldı.

SELF HOUSING NEDİR? CEVAP İÇİN TIKLAYIN!

House’n Garden Selection’da seçilecek konut tipini dört farklı bahçe konseptiyle birleştirmek mümkün. House’n Garden Selection, her bahçe tipine özel ufak detaylar, küçük bir ekosistem oluşturabilecek şekilde hobi bahçeleri ve özgürlüğü hissettiren yaşam tarzı sunuyor.

House’n Garden Selection’de hangi konut tipleri var?

House’n Garden Selection projesi 2+1 Bahçeli, 2+1 Seyir Teraslı, 3+1 Seyir Teraslı ve 3+1 Dubleks Daire tipinde konutlardan oluşuyor…

House’n Garden Selection fiyat listesi kaç TL arasında?

House’n Garden Selection fiyat listesi 420 bin TL ile 860 bin TL arasında değişiklik gösteriyor…

HOUSE’N GARDEN SELECTION FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN!

House’n Garden Selection nerede?

House’n Garden Selection, Mim İnşaat tarafından Çanakkale’nin Güzelyalı Köyü’nde hayata geçiriliyor. House’n Garden Selection, Çanakkale merkezine 12 km, Kepez’e 6 km ve Dardanos’a 3 km mesafede konumlandırıldı.

HOUSE’N GARDEN NEREDE? HARİTA ÜZERİNDE KONUM ALMAK VE İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN!

House’n Garden Selection ne zaman teslim?

House’n Garden Selection için Eylül 2018’de başlayan çalışmalar Haziran 2019’da tamamlanacak ve konutlar sahiplerine teslim edilecek.

House’n Garden Selection taksit ertele planı

House’n Garden Selection projesinde üç farklı ödeme planı sunuluyor.

House’n Garden Selection faiz oranı kampanyasında; 200 bin TL ‘ye kadar 48 ay vadede yüzde 1.09 faiz avantajı var.

Ayrıca 150 bin TL ‘ye kadar 18 ay vadede yüzde 0 faiz avantajı sunuluyor.

House’n Garden Selection ertelemeli kredi kampanyasında; anlaşmalı bankalar Akbank, İş Bankası ve QNB Finansbank’tan masrafsız, daire teslimine kadar taksit erteleme avantajı, alıcıya sunulan önemli alternatif.

Örneğin; 420 bin TL tutarındaki 2+1 daire için, minimum 270 bin TL peşinat ödenmesinin ardından maksimum 150 bin TL tutarındaki kredi için taksit ödemesi 9 ay sonra başlatılabiliyor.

House’n Garden Selection normal kredi kampanyasında; minimum yüzde 20 oranındaki peşinatın ardından yüzde 80 oranındaki kredi Garanti, Akbank, İş Bankası ve QNB Finansbank’tan güncel faiz oranlarıyla alınarak kullanılabiliyor.

House’n Garden iletişim

Web: selection.housengardencanakkale.com
Tel: 0286 217 03 30

imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin