İstanbul Konut Zirvesi ve İBB’ye büyük protesto!

İstanbul Konut Zirvesi ve İBB Meclisi'ne yönelik büyük protesto hazırlığını Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu Başkanı Özlem Hanelçi'den dinlemek için haberdeki videoya tıklayın...

Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu Başkanı Özlem Hanelçi, imarpanosu Youtube kanalında Emre Kulcanay’ın sorularını cevaplandırdı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kurumları İstanbul Planlama Ajansı ve İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı tarafından 3-7 Aralık tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Konut Zirvesi’ne konut mağdurlarının davet edilmemesini eleştiren Hanelçi, “100 bin konut mağduru var ama 1 tane dinleyen yok!” dedi.

Özlem Hanelçi neler söyledi?

VİDEOYU YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

İstanbul Konut Zirvesi başlıyor

Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu olarak İstanbul Konut Zirvesi’ne çağrılmamayı İBB Meclis Toplantısı’nda protesto edeceklerini belirten Hanelçi, “İstanbul’da konutla ilgili bir çalıştay yapılması gerektiğini; müteahhit / kentsel dönüşüm mağdurları dahil tüm kesimlerin sorunlarına çözüm aranması gerektiğini sürekli dile getirdik. Seçimler öncesi ‘İstanbul’u birlikte yöneteceğiz’ diye bizden oy istemeye gelenlerin bu şekilde bizi görmezden gelmesini kınıyorum” diye konuştu.

Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu Başkanı Özlem Hanelçi’nin imarpanosu.com editörü Emre Kulcanay’ın sorularını cevapladığı o röportajı izliyorsunuz.

EK: Bu yayını beğenin, paylaşın; kanala abone olun… Ki, sesimiz daha gür çıksın…

Bunları da beğenebilirsin