Kartal Sahili’nde pilates keyfi

Gayrimenkul sektörünün devleri AND Gayrimenkul, DAP Yapı, DKY İnşaat, İş GYO ve Metsan İnşaat’tan oluşan Kartal Bölge Platformu’nun, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek ilçelerinden biri olan Kartal’da kültür, sanat ve spor dallarında gerçekleştireceği etkinlikler Melis Yengil ve Akın Saatçi’nin pilates dersleri ile start alacak.

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal’da kültür, sanat ve spor çalışmaları hafta sonu gerçekleştirilecek pilates dersleri ile başlayacak. Kartal Sahilyolu’nda, ilk gün ünlü pilates koçu Melis Yengil ile 28 Mayıs Cumartesi sabahı 10.00 – 11.00 saatleri arasında start alacak pilates workshop’ı, 29 Mayıs Pazar sabahı milli sporcu Akın Saatçi ile 10.00 – 11.00 saatleri arasında devam edecek.

Akın_Saatci

Sağlıklı yaşamın anahtarı spor…

Sabah sporunu Kartal Sahilyolu’nda yapmayı tercih edecekler, 28 Mayıs Cumartesi günü Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil’in, 29 Mayıs Pazar günü ise Milli Sporcu Akın Saatçi’nin pilates eğitimine katılma fırsatı yakalayacak. İki gün sürecek pilates derslerinde, Melis Yengil ve Akın Saatçi’nin direktifleriyle sporcular, bir saate yakın pilates yapacaklar.

Spor ve Sanat Kartal’da…

Türkiye’nin dev gayrimenkul firmaları AND Gayrimenkul, DAP Yapı, DKY İnşaat, İŞ GYO ve Metsan İnşaat tarafından oluşturulan Kartal Bölge Platformu, Mayıs ve Haziran ayı boyunca düzenlenecek pilates, yoga, paten ve yelken yarışmaları gibi sportif faaliyetler ile Kartal’ı sporla özdeşleştiriyor.

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının performanslarına ev sahipliği yapacak olan Kartal, kültür ve sanat etkinlikleri ile anılıyor. Bu çerçevede Türkiye’nin en büyük sanatçılarından ressam, sanat eğitimcisi ve öğretim üyesi Devrim Erbil, Kartal’da sanat sohbetlerinde sanatseverler ile bir araya geliyor.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Bunları da beğenebilirsin