Keleş Center Airport fiyatları 440 bin liradan başlıyor

Keleş Center Airport fiyatları 440 bin TL'den başlıyor... Peki Keleş Center Airport fiyat listesi kaça kadar çıkıyor? Keleş Center Airport nerede? Keleş Center Airport yeni kampanya detayları haberde...

Keleş Center Airport fiyatları 440 bin TL’den başlarken; Keleş İnşaat, Keleş Center Airport projesinde 0.98 faiz oranıyla 60 ay vadeli ödeme seçeneği sunan yeni bir kampanya başlattı…

Keleş İnşaat’tan kampanya

40 yıla yakın tecrübesiyle çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelere imza atan Keleş İnşaat “Keleş Center Airport” projesinde ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında yatırımcılar 31 Ekim 2018 tarihine kadar 60 ay vade ve 0,98 faiz oranıyla ev sahibi olabiliyor.

Çevreye duyarlı ve yaşam odaklı projelerle adından söz ettiren Keleş İnşaat, Keleş Center Airport projesi için yeni bir kampanya başlattı. Keleş İnşaat’ın kampanyasında 31 Ekim 2018 tarihine kadar 0,98 faiz oranıyla 60 ay vadeli ödeme seçeneği sunuluyor.

Keleş Center Airport fiyat aralığı

İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır, metro, metrobüs ve alternatif ulaşım seçeneklerinin merkezindeki konumuyla öne çıkan ve 450 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerden oluşan 498 rezidans, 220 ofis, 52 mağazadan oluşuyor. Projede, daire fiyatları ise 440.000-1.400.000 TL arasında değişiyor.

Yatırımcıya yüzde 50 kar vaat ediyor

Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş…

Keleş Center Airport projesiyle ilgili konuşan Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; “Konut sektörünü canlandırma adına hükümetimizin yaptığı hamlelere destek olarak biz de Keleş İnşaat olarak faiz oranımızı 0,98’e çekerek 60 ay vade ile ödeme seçeneği sunan konut satışlarımızı gerçekleştireceğimiz yeni kampanyamızı hayata geçirdik” dedi.
Projenin öne çıkan özelliklerine dikkat çeken Keleş, “Konumuyla öne çıkan Keleş Center Airport projemiz, ‘Altın Aks’ın tam kalbinde yükseliyor. ‘Altın Aks’ bildiğiniz üzere TEM-Basın Ekspres-Havalimanı hattı ile E-5-Ataköy-Sefaköy bandının kesiştiği, çok önemli bir lokasyondur. Bu anlamda projemiz yatırımcısına yüksek kar vaat ederken, konforlu bir rezidans ve ofis ayrıcalığı da sunuyor” ifadelerini kullandı.

Merkezi konum ve fütüristik tasarımı buluşturan proje

Keleş Center Airport, İstanbul Atatürk Havalimanı ve E-5 otoyoluna sıfır konumu ile 21 bin 288 metrekare arsa üzerinde 150 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükseliyor. Kozmopolit bir bakış açısıyla tasarlanan proje, fütüristik mimarisiyle bölgedeki diğer projelerden farklılaşıyor. Her metrekaresi özel olarak tasarlanan projede; rezidans, ofis ve mağazalar fonksiyonellik özelliğiyle de dikkat çekiyor. Projede 1700 metrekarelik sosyal tesis, fitness alanı, yürüyüş parkuru, hamam, sauna, 7/24 güvenlik ve şehrin karmaşasına girmeden ulaşabileceğiniz süpermarket, kafe, restorant ve banka şubeleri de yer alıyor.

Keleş Airport Center iletişim

Web: www.kelescenterairport.com

Keleş İnşaat

Keleş İnşaat’ın temelleri, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş tarafından 1980’li yıllarda atıldı. 2003 yılında tüm çalışmalarını tek bir çatı altında toplayan şirket, Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’yi kurdu. Gelecek nesillere örnek olacak, teknolojisi yüksek konforlu yapıları inşa eden Keleş İnşaat, müşteri memnuniyetine maksimum derecede özen göstermeyi kendisine ilke edindi. 30 yıllık birikimi ile İstanbul’a değer katan ve çehresini değiştiren projelere imza atan Keleş İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma ve yenilikçi temeller üzerine hizmetlerini sürdürüyor. Şimdiye kadar yaklaşık 5000 aileyi konut sahibi yapan Keleş İnşaat’in son üç yılda hayata geçirdiği önemli projeler arasında Keleş Center Airport, Cornerlife Güneşli, Cornerlife Mimaroba, Güzel Bahçe Büyükçekmece, Capacity ve Floria Life yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin