Loza Evleri’nde yaşam Eylül 2018’de başlıyor

Kurulduğu günden bu yana Türkiye, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, ABD, Libya ve Gana başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hayata geçirdiği projeler ile adından söz ettiren Güçlü İnşaat’ın konut projesi Loza Evleri’nde teslimler için geri sayım başladı. Merter-Bağcılar bölgesinin ilk markalı konut projesi olan Loza Evleri’nden ev alanlar konutlarına 2018 Eylül ayında kavuşuyor.

Toplam 35 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükselen ve 4 bin 500 metrekare yeşil alana sahip olan Loza Evleri’nde her ihtiyaca yönelik; 2+1 ve 3+1’den oluşan daireler yer alıyor. Sosyal yaşam alanları, ayrıcalık sağlayan imkanları, proje içerisindeki 6 mağazası ve prestijli konumuyla dikkat çeken proje yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Kısa zamanda satışlarının yüzde 90’ının tamamlandığı projede, yatırımcılar yüzde 42’ye varan oranlarda kazanç sağladı.

Şehrin kalbinde bir lokasyon

Merter ve Bağcılar’ın kesiştiği stratejik bir lokasyonda yükselen Loza Evleri, şehrin kalbindeki konumuyla ön plana çıkıyor. D-100 ve TEM çevre yoluna 4 kilometre, E-5’e 8 dakikalık uzaklıkta olan Loza Evleri, tramvaya 1 dakika, metroya 4 dakika, hastaneye ise 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje; Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü, Bağcılar meydan, emniyet müdürlüğü, çarşı ve AVM gibi önemli lokasyonlara dakikalar uzaklığında yer alıyor.

Aile konseptli daireler

Proje hakkında konuşan Güçlü Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik, “Deneyimlerimizi ve tecrübeli ekibimizin bütün enerjisini aktardığımız Loza Evleri projemizde yeni yaşam start alıyor. Geniş ve aile odaklı projemizde yatırımcılarımıza yüzde 42 kazanç sağladık. Lokasyonu sosyal alanları ile bölgenin ilk markalı projesi olan Loza Evleri kısa sürede Merter-Bağcılar bölgesinin yıldızı oldu. Önümüzdeki dönemde yeni projelerimizle adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz” dedi.

Loza Evleri iletişim

Web: www.lozaevleri.com.tr

Güçlü Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik…

Güçlü İnşaat

Temelleri 1991 yılında Hüseyin Çelik tarafından atılan Güçlü İnşaat, Güçlü Group’un lokomotif şirketi olarak Türkiye’de ve yurtdışında, birçok faaliyet alanında başarılı projelere imza attı. Bugüne kadar 100’ün üzerinde altyapı ve üst yapı projelerine imza atan Güçlü İnşaat, geçmişten getirdiği güç ve tecrübe ile yapıları kadar sağlam temeller üzerinde yükseliyor. Türkiye, Kazakistan, Çek Cumhuriyeti, Irak, ABD, Libya ve Gana ülkelerinde faaliyetlerini sürdüren Güçlü İnşaat, 6 ülkede 2000’den fazla kişiye istihdam sağlıyor. Güçlü İnşaat ana müteahhit ve yatırımcı olarak; altyapı inşaatları, tüneller, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, konut projeleri, karma yapılar, devlet binaları ve yollar inşa ediyor. 27 yıllık başarılı bir geçmişi olan şirket, emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin