Midtown Selenium ile ayda 1600 dolara Dubai lüksü!

Midtown Selenium by Deyaar ile lüks yaşam stilinin adresi, Doğu’nun en modern şehri Dubai’de, Aşçıoğlu güvencesi ve Selenium kalitesi ile ev sahibi olmak mümkün... Detaylar şöyle...

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu; alışılagelmişin dışındaki modern mimarileri, ferah yaşam alanları ve geniş sosyal donatılarıyla hayata geçirdiği Selenium Yaşam kalitesini Dubai’ye taşıdı.

Midtown Selenium ne zaman teslim?

Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme markalarından Dubai merkezli Deyaar iş birliği ile Eylül 2019’da teslimi gerçekleşecek Midtown by Deyaar projesi; yaklaşık 150 bin metrekare arazide 40 bin metrekarelik özel peyzaj alanı ve seçkin sosyal imkanlarıyla 3 bin adet lüks rezidans daireden oluşuyor.

Dünyaca ünlü golf tesisi Jumeirah Golf Estates’e komşu

EXPO 2020 fuar alanına çok yakın konumda ve dünyaca ünlü golf tesisi Jumeirah Golf Estates’e komşu olan Midtown Selenium by Deyaar’a; 2019 sonunda açılacak olan metro ile Dubai International Airport, Al Maktum International Airport ve Dubai Marina’ya rahat ulaşım imkanı sağlıyor. Yaklaşık 15 bin metrekare alana yayılan Midtown perakende alanları ise moda, aksesuar, mobilya mağazaları, kitabevi, süpermarket, eczane ve çok sayıda yeme & içme gibi farklı fonksiyonlarla hayat bulacak.

Midtown Selenium ödeme ve geri dönüş planı

Yeni hayata geçirilen kampanya ile sadece 20 bin 900 dolar peşinat ve daire teslimlerinde kullandırılacak banka kredisiyle aylık 1.600 dolar taksit imkanı sunulan Midtown Selenium’da; daire teslimlerinden sonra aylık 1.400 dolardan başlaması öngörülen fiyatlarla kiraya verilerek sadece 10 yılda yatırım geri dönüşü sağlanabiliyor.

Dubai gayrimenkul yatırımcılarına özel vergisiz kazanç sistemi de oldukça dikkat çekici bir özellik olarak ön plana çıkıyor. Yüzde 0 vergi sistemi nedeniyle, yatırımdaki kazancın yüzde 100’ü size ait oluyor.

Midtown Selenium iletişim

Web: www.midtownseleniumbydeyaar.com/tr

Bunları da beğenebilirsin