Mod Bahçelievler işi yarıladı! Metrekaresi 4950 TL’ye

Mod Bahçelievler projesinin yapımı hızlı sürüyor. Kaba inşaatın yüzde 50’si tamamlandı. Basın Ekspres Yolu’nun gözde projelerinden Mod Bahçelievler’in kaba inşaatı yıl içinde tamamlanacak, 2018 Eylül ayında ise sahiplerine teslim edilecek.

Yücel Park

Mod Bahçelievler projesinde inşaatın yüzde 50’si, satışların yüzde 45’i bitti. Yatay yerleşim planlı mimari modeli, Basın Ekspres Yolu’na ve raylı ulaşıma komşu merkezi konumu, 5 bin metrekarelik büyük peyzaj alanı, sosyal donatıları ve geniş ölçeklerde tasarlanmış daireleriyle kent içinde bir yaşam sunan MOD Bahçelievler’in yapımı hızla ilerliyor. Kaba inşaatı bu yılın sonuna doğru tamamlanacak olan projedeki dairelerin yüzde 45’i satılmış bulunuyor.

Mod Bahçelievler fiyat

Projeyi geliştiren MOD Gayrimenkul, dairelerin metrekaresini 4 bin 950 TL’den satışa sunuyor. Ağırlıklı olarak oturum amaçlı tercih edilen daireler için MOD Gayrimenkul, yüzde 0 faiz ve yüzde 10 indirim imkanı da sağlıyor.

Aile yaşamına uygun olarak geniş ölçeklerde tasarlanan projedeki 2.5+1 dairelerin brütü 163 metrekare, iki seçeneği bulunan 3.5+1 dairelerin brütleri 184 metrekare ve 187 metrekare, 4.5+1 dairelerin brütü 221 metrekare olarak değişiyor.

MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.

Modu mükemmellik olan yaşam alanlarını hayata geçirmek için kurulan MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş., şeffaf yönetim anlayışından ödün vermeden dört dörtlük projeler gerçekleştirmektedir. İnsanları mutlu eden, kalıcı eserler sunmak için faaliyet gösteren MOD Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin gerçekleştirdiği projeler arasında Bura Residence, Es Kule, Menekşe Sitesi, Medicana, Star Plaza, Doğa Koleji, Vizyon Koleji, Okyanus Koleji, Çağdaş Öncü Okulları ve MOD Bodrum Villaları bulunmaktadır.

Bunları da beğenebilirsin