Muğla Boğalar Seki Barajı için acele kamulaştırma

Muğla Boğalar Seki Barajı için acele kamulaştırma kararı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı. İşte Muğla Boğalar Seki Barajı için acele kamulaştırma uygulanacak ada ve parseller…

Yücel Park

Muğla Boğalar Seki Barajı projesinin hayata gerçekleştirilmesi için düğmeye basıldı. Bakanlar Kurulu’nun 2017/10401 sayılı ‘Yukarı Eşen Projesi Kapsamındaki Boğalar Seki Barajı İşinin Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Tarafından Acele Kamulaştırılması Hakkında Karar’ı, bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı.

Karar ile Muğla İli Seydikemer İlçesi’ne bağlı Boğalar, Seki ve Yayla Gökben köylerindeki toplam 169 parsel acele kamulaştırılacak.

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Bakanlar Kurulu Üyeleri’nin imzalarıyla yayımlanan o karar ve acele kamulaştırma uygulanacak ada ve parseller…

ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI

2017 Yılı Yatırım Programında 2012A010080 proje numarasıyla yer alan “Yukarı Eşen Projesi” kapsamındaki Boğalar Seki Barajı işinin yapımı amacıyla ekli harita ile listede gösterilen taşınmazların Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından acele kamulaştırılması; Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın 17/5/2017 tarihli ve 335988 sayılı yazısı üzerine, 2942 sayılı Kamulaştarmı Kanunu’nun 27’inci maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 29/5/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır.

muglakamulastirma1

muglakamulastirma2imarpanosu.com

Bunları da beğenebilirsin