Nivo ve Intercity’den her eve bir araba

Nivo projelerinde ev alanlara, araba yanında geliyor! Nivo sakinleri, 24 aylık ev ödemeleri bitene kadar Intercity güvencesiyle araç sahibi olacak.

Ayrıca Nivo’dan ev almak isteyenlerin kullandıkları kendilerine ait mevcut arabaları da istenirse peşinat olarak sayılabilecek.
CathayGroup’un yıldız projeleri Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’den ev alanların ayakları yerden kesiliyor.

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy’den ev alanlar 24 aylık ödemeleri bitene kadar Intercity güvencesiyle araç sahibi oluyor. Bunun yanında kampanya çerçevesinde ev satın alanlar, mevcut araçlarını da peşinat olarak kullanıp, ödemelerinin sonuna kadar yeni arabalarını kullanabiliyor.

Cathay Group

CathayGroup 25 yıldır yerli ve yabancı yatırımcılarla yaptığı işbirlikleriyle, gelişmekte olan değerli araziler üzerinde nitelikli konut, ofis, alışveriş, iş merkezi, sosyal ve kültürel projeleri hayata geçiriyor. Özenle tasarladığı yaşam alanlarıyla hayat kalitesini artırmayı kurumsal bir strateji olarak belirleyen CathayGroup, arsa sahibinden son kullanıcıya kadar, kârlı yatırımı garantiliyor. CathayGroup hayata geçirdiği tüm projelerde nitelikli yaşam alanları ve gelişmiş sosyal olanaklar sunmayı hedefliyor. Çevreye, kente ve insana duyarlı gayrimenkul projeleri hayata geçiren CathayGroup, projelerinin farklı, kimliği olan, yüksek imaja sahip ve yaşayan projeler olmasına özen gösteriyor. Geliştirdiği projelerle kaliteli, güvenli yaşam alanlarını ve kazançlı yatırımı bir arada sunan CathayGroup, doğru lokasyonlarda hayata geçirdiği doğru projelerle arsa sahibinden son kullanıcıya kadar herkes için kârlı bir yatırım vaat ediyor. CathayGroup imzalı projeler ‘yaşıyor’ ve bulunduğu semtle ‘kaynaşıyor’. Hayatın her anına nüfuz etmiş rafine estetiğin ve mükemmelliğin ayrıcalık değil hak olduğuna inanan CathayGroup, kusursuzluk için her detayın üzerinde o alanın en iyisi olan uzmanlarla çalışıyor.

Bunları da beğenebilirsin