OYAK Göksupark’ta yaşam başladı! FOTO

OYAK İnşaat tarafından Ankara Eryaman’da tamamlanan 1.876 konutluk Göksupark’ta yaşam başladı. İşte fotoğraflarla OYAK Göksupark Konutları...

Ankara’nın yükselen değeri Eryaman’da yapılan OYAK Göksupark Konutları, pandemi sürecine rağmen OYAK İnşaat güvencesiyle 32 ayda tamamlanarak taahhüt edilen tarihte sahiplerine teslim edilmeye başladı.

OYAK Göksupark Konutları teslimleri başladı…

OYAK Göksupark’ta 38 bin metrekareden fazla yeşil alan

OYAK Göksupark 3+1 konutlardan görünüm…

Öncelikle OYAK üyelerinin konut ihtiyaçlarının karşılanması için uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hayata geçirilen proje, 1+1’den 4+1’e kadar farklı kat planlarına sahip 1.876 konuttan oluşuyor.

Oyak Göksupark Konutları 2+1 evlerden bir görünüm…

OYAK Göksupark, 38 bin metrekareyi aşkın peyzaj alanı, doğa içinde yaşamın konforu ve mimari incelikleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Ankara’da modern yaşamın tabiatın renkleriyle harmanlandığı OYAK Göksupark, yeşil ile maviyi buluşturan gözde yaşam alanı Göksu Parkı’nın hemen yanı başında yeni başlangıçlara ev sahipliği yapıyor.

OYAK Göksupark’ta başka neler var?

Otobüs ve metro duraklarının yanı sıra eğitim kurumlarına, hastaneye, alışveriş merkezine yakınlık avantajı da bulunan proje, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk oyun ve etkinlik alanları ile OYAK farkını yansıtıyor.

Bunları da beğenebilirsin