Pana Yapı Brooklyn Park projesinde ne kadar sattı? VİDEO

Pana Yapı Brooklyn Park projesinde ne kadarlık bir satış yaptı? Pana Yapı Brooklyn Park projesinde yüzde kaç satış gerçekleşti? Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, bu soruların cevaplarıyla birlikte 2020’ye kadar 3 milyar TL ciro beklentisini de açıkladı. İşte o açıklamanın notları ve video görüntüsü…

Pana Yapı Brooklyn Park projesinde ne kadar sattı? Pana Yapı Brooklyn Park projesinden sonra Fikirtepe’de hangi projeye başlıyor? Fikirtepe Platformu üyesi de olan Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, Fikirtepe’nin geleceğini nasıl görüyor? İşte İstanbul Beşiktaş’taki Çırağan Sarayı’nda bugün düzenlenen kahvaltılı sohbet toplantısında Ufuk’un açıklamaları ve toplantının İmarpanosu Periscope yayınından video kaydı…

Pana Yapı’nın hedefi 3 milyar TL ciro

İnşaat ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini sürdüren Pana Yapı, bu yıl Selimoğlu İnşaat’ı da satın alarak hızlı bir büyüme trendine girdi. Pana Yapı, 2020 yılına kadar 3 milyar lira ciro hedefliyor.

Pana Holding çatısı altında inşaat ve gayrimenkul geliştirme faaliyetlerini sürdüren Pana Yapı, bu yıl Selimoğlu İnşaat’ı da satın alarak hızlı bir büyüme trendine girdi.

Şirketin yeniden yapılanması, çalışmaları ve hedefleriyle ilgili bilgi vermek üzere düzenlenen toplantıda konuşan Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, özellikle İstanbul’da Kadıköy, Fikirtepe, Bağdat Caddesi ve Üsküdar, İzmir’de de önemli lokasyonlarda proje ürettiklerini kaydetti.

Pana Yapı 2015’i 20 milyon TL ciro ile kapatıyor

2015 yılını 200 milyon TL ciro ile kapatacaklarını söyleyen Ufuk “Pana Yapı’nın devam eden ve hayata geçmesi planlanan projeleri arasında ‘Brooklyn Park’, ‘Brooklyn Life’, ‘Brooklyn Dream’, ‘Safahat İstanbul’,’Broadway’ ve ‘Çeşme Jarden Eden’ yer alıyor.

BROOKLYN PARK TANITIM FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

BROOKLYN PARK ŞANTİYESİNİ CANLI YAYINDA İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Pana Yapı, İzmir Çeşme’ye gidiyor

Çeşme’nin en büyük arsası üzerinde yani 250 dönümde 124 bağımsız bölüm yapıyoruz. Eski Çeşme-İzmir evlerini tekrar hayata geçiriyoruz orada. Bu projenin şubattan sonra lansmanını yapmayı planlıyoruz.

Ayrıca Cadde’de devam eden butik kentsel dönüşüm projelerimiz de var. 2020 yılına kadar toplam 5 yıllık ciro beklentimiz ise 3 milyar lira. Mevcutta 6 projemiz var, gelecek yıl bu rakamı 15’e çıkarmayı hedefliyoruz ” diye konuştu.

İngiltere ve Almanya’da konut üretecek

Fikirtepe bölgesinde ilk proje teslimini Pana Yapı’nın gerçekleştireceğini belirten Kürşat Ufuk, satış sonrası hizmet konusunda son derece iddialı olduklarını anlattı.

Ufuk, bu bağlamda da şirketleşerek hem satılan konutlara 5 yıl garanti verdiklerini, hem de profesyonel bir yönetim ile tüm süreçlerin takibini yaptıklarını kaydetti.

Kendilerine 5 yıl içerisinde sektörün ilk 5 şirketi arasında yer almak gibi bir hedef koyduklarını ifade eden Kürşat Ufuk, şirketin büyüme stratejisiyle beraber ilerleyen süreçte yabancı şirketlerle proje ortaklıkları gerçekleştirmek için de görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Sadece İstanbul ve İzmir’de değil, yurt dışında projeler hayata geçirmek istediklerini anlatan Ufuk “İngiltere ve Almanya’ya konut yapmayı hedefliyoruz. Tüm Fikirtepe projelerimizi 2018’den önce bitirmiş olmayı planlıyoruz” dedi. Şirket satın almalar için de görüşmeler yaptıkları bilgisin veren Ufuk “Satın alarak ilerlemeyi seviyoruz. En son Fikirtepe’de birlikte çalışmalar yürüttüğümüz Selimoğlu İnşaat’ı satın aldık. Bu, en büyük satın alma oldu diyebiliriz” dedi.

Brooklyn Park satışında son durum ve Fikirtepe düşünceleri

Kentsel dönüşümün önemine ve gerekliliğine değinen Kürşat Ufuk, bölge ile ilgili şunları söyledi: “Ataerkil aile anlayış değişiyor artık, kendi arsanızı üretmek zorundasınız. Zor olan arsa üretmek, biz bunları iyi yapıyoruz. Avrupa yakasında özellikle arsa bulmak zor, kentsel dönüşüm zorunlu. Bu bağlamda Fikirtepe çok önemli bir bölge, 12 civarında firma inşaata başladı o bölgede. 2016 sonunda yıkımlar tamamlanmış olur. Biz bölgede Brooklyn Park projemizde yüzde 65 oranında yani 200 civarı daire sattık. Bunun yüzde 15’i yabancıya satış olarak düşünebiliriz. Fikirtepe yatırımlarımızın tutarı 800 milyon TL civarında diyebiliriz.”

Brooklyn Park iletişim

Brooklyn Park satış ofisi

Adres: Mandıra Cad. No 212 Merdivenköy Mh. Kadıköy
Tel: 0 216 444 80 11
Fax: 444 80 11
E-mail: bilgi@brooklyn.com.tr
Web: brooklyn.com.tr

Pana Yapı iletişim

PANA YAPI MERKEZ OFİS
Adres: Mandıra Cd. No: 210/A Merdivenköy Mh. Kadıköy
Tel: 0 216 565 17 77
Fax: 0 216 565 93 95
E-mail: info@panaholding.com.tr
Web: panayapi.com

Bunları da beğenebilirsin