‘Paranız mevduatta kazanırken ev sahibi yapan’ Makyol Yaşam

Makyol Gayrimenkul, İstanbul Beylikdüzü’nde teslimleri yapılan Makyol Yaşam’daki son 60 daire için “yüzde 20 peşinat ve yüzde 0 faizle 36 ay vade” imkanıyla hemen ev sahibi olma fırsatı sunuyor. İşte detaylar...

Makyol Gayrimenkul’ün Beylikdüzü’nde geliştirdiği, toplam 464 daireden oluşan ve yüzde 95 doluluk oranına ulaşan Makyol Yaşam’da “paranız mevduatta kazanırken, siz kışa yeni evinizde girin” sloganıyla “yüzde 0 faiz avantajı, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade” imkanıyla hemen ev sahibi yapıyor.

Makyol Yaşam’dan ev sahibi olanlar, 36 aylık vadeyi dilerlerse birikimlerini mevduat faizinde değerlendirerek elde ettikleri gelirle, dilerlerse de merkezi konumun sunduğu yüksek prim avantajı ve hemen kiraya verme imkanıyla ödeyebiliyorlar.

Makyol’un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu…

Kemal Şahismailoğlu: “Makyol Yaşam’dan Ev Almanın Tam Zamanı”

Kampanyayı değerlendiren Makyol’un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu, 50 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında farklı alanlarda tamamladığı birçok nitelikli projeyle Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Taahhüt Şirketi arasında gösterilen bir firma olarak, bu çerçevede elde ettikleri deneyimi, sahip oldukları finansal güçle birleştirerek projelerine yansıttıklarının altını çizerek; “50 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimi sayesinde inşasını tamamlayarak sahiplerine teslim ettiğimiz Makyol Yaşam, konumu ve sosyal olanakları ile sağladığı yüksek prim sayesinde hepimizin yakından tanıdığı markalar tarafından da tercih edilmeye başladı. Yeni bir çekim merkezi olan Makyol Yaşam’ın kamuya açık Makyol Yaşam Parkı’nı da geçtiğimiz aylarda açarak bölgeye ve projeye inancı olan herkese verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olduk. Yüzde 95 doluluk oranına sahip Makyol Yaşam’ın sunduğu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası olmak isteyenler için çok cazip ve uygun ödeme planları ile ev sahibi yapıyoruz.” dedi.

Beylikdüzü’nün Merkezi’nde Konforlu Bir Yaşam

Acıbadem Beylikdüzü Hastanesi’nin tam karşısında, E5 karayolu, Metrobüs, Marmara Park AVM ve yakında hayata geçecek Beylikdüzü Metro Durağı’na 5 dakika, 5M Migros AVM’ye ise birkaç adım yürüme mesafesinde konumu ile konforlu bir yaşam sunan Makyol Yaşam, 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan 464 daire ve 84 ticari üniteden oluşuyor. Makyol Yaşam, sağlık ocağına, ilçe belediyesine, anaokulu ve okullara, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesindeki konumuyla ihtiyaç duyulan tüm sosyal imkanları sağlıyor.

Beylikdüzü’nün Yeni Buluşma Noktası

Yaşamın başlamasıyla alışveriş meydanında Starbucks’tan File’ye, Komşu Fırın’dan Twin Coffee’ye, A Plus Döner & Fast Food’dan Sardunya Lezzet Dünyası’na ve Kahve Şahane gibi birçok önde gelen markanın yer aldığı Makyol Yaşam, Beylikdüzü’nün yeni buluşma noktası haline geldi. Özellikle ailelerin tercih ettiği Makyol Yaşam’ın ticari üniteleri projede yaşayan popülasyon ve bölge nüfusu ile önemli markaların hizmet verdiği yeni bir buluşma noktası oldu.

Makyol Yaşam iletişim

Web: www.makyolyasam.com

MAKYOL

Yarım asırlık bilgi birikimi ve iş deneyimiyle yurt içi ve yurt dışında farklı alanlarda birçok nitelikli projeye imza atan Makyol, aynı zamanda “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Taahhüt Şirketi” arasındadır. Makyol, ağırlıklı olarak inşaat-altyapı (otoyol, metro, havalimanı, baraj, tünel, köprü vs.) alanında varlık göstermesinin yanı sıra; gayrimenkul, konut geliştirme, turizm yatırımları alanlarında da hizmet sunmaktadır. Sektörde önde gelen Türk ve yabancı firmalarla yurt içinde ve dışında kurduğu ortak girişim projelerini başarı ile sürdürmektedir. Projeleri arasında, Le Meridien Etiler, Mövenpick Hotel İstanbul, Doria Hotel Bodrum, Makyol Yaşam Beylikdüzü, Kadıköy Kartal Metrosu, Karadeniz Sahil Yolu, Irak Duhok Havalimanı, Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu ve Boğaziçi Köprüsü ile Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün büyük onarımı bulunmaktadır. 2013 yılında gayrimenkul alanına daha sistematik ve profesyonel yaklaşma kararı alan şirket, bünyesinde uzman bir yapı kurdu ve yeni bir dönem başlattı. Bu yeni dönemin ilk meyvesi Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi oldu. Makyol Santral projesi ile de gayrimenkul sektöründeki konumunu sağlamlaştıran Makyol Gayrimenkul, yeni projeler üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin