Park MOZAİK ‘yaşam mozaiği’ buluşması

Seramik sanatçısı İzzet Temel, gayrimenkul sektöründe 50 yıla varan tecrübeleri ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA tarafından hayata geçirilen Park MOZAİK’te canlı bir performans sergiledi.

Temel, seramik çamurundan yaptığı kadın heykeli ile büyük beğeni toplarken, kadının taşa toprağa hayat veren varlığını ve oluşturduğu yaşam mozaiğini somutlaştırmış oldu.

Yücel Park

İzzet Temel’in canlı seramik heykeli performansıyla katıldığı etkinlikte çok sayıda güzide davetli ile gazeteci de hazır bulundu. İzzet Temel’in performansının yanı sıra Park MOZAİK projesi hakkında da bilgi alan davetliler, konutta TEPE ve MESA gücünün farkını da yerinde gözlemleme şansı buldu.

Park MOZAİK; yemyeşil peyzajı, çok renkli tasarımı ile konforlu, keyifli ve farklı yaşam olanaklarını bir arada sunan benzersiz konsepti ile fark yaratıyor. Yaşamkent’te toplam 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerine inşa edilen Park MOZAİK’te 2+1’den, 6+1 kadar uzanan geniş bir yelpazede yer alan daireler, panoramik kent manzarasının yanı sıra oyun parkları, yeşil alanlar ve süs havuzlarıyla buluşma fırsatı sunuyor.

Meydanları da fark yaratıyor

Başkentin en renkli projesi Park MOZAİK’te, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 alternatiflerden oluşan, ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan toplam 885 daire bulunuyor.

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan Park MOZAİK, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. Park MOZAİK’e adım atanları girişte Yaşam Meydanı karşılıyor. Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor. Meydanın bitiminde ise amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek sanat merdivenleri bulunuyor. Canlı Meydan ise piknik, şenlik mekanı ve hatta yazlık sinema olarak kullanılabilecek dev bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor.

Site boyunca, yatay blokların tam ortasında yer alan ve her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Binbir Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Okuma Meydanı, Mistik Meydan ve Mozaikli Yol ise Park MOZAİK sakinlerinin renkli ve huzurlu buluşma noktalarını oluşturuyor.

Park Mozaik iletişim

Web: www.parkmozaik.com.tr

Bunları da beğenebilirsin