Porto Peramos için inşaat başladı! FOTOGALERİ

Porto Peramos için ilk kazma vuruldu!.. Mim Construction EU, Türk vatandaşlarına 'Türk bankasından' kredi avantajıyla Golden Visa aldırarak Avrupa'nın kapılarını açan Porto Peramos projesi için Yunanistan'da inşaata başladı... İşte imarpanosu.com farkıyla ilk kareler fotogaleri ile haberde...

Porto Peramos projesi için toprağa ilk kazma vuruldu… Çanakkale merkezli Mim İnşaat‘ın Avrupa projelerini hayata geçiren Mim Construction EU, Türk vatandaşlarına Türkiye’den kredi ile Golden Visa (Altın Vize) sahibi de yapan markalı konut projesi Porto Peramos için inşaata başladı.

Mim Construction CEO’su Emre Ergül: “Türkler’e Avrupa kapılarını açan projeye başladık, mutluyuz gururluyuz…”

Mim Costruction EU CEO’su Emre Ergül, Yunanistan’daki Porto Peramos projesinde ev sahibi olmak isteyenler için İş Bankası ile anlaştıklarını açıkladı… Detaylar haberde…

imarpanosu.com’a özel açıklamada bulunan Mim Construction EU CEO’su Emre Ergül, “Türkiye’nin neresinde olursa olsun, tüm vatandaşlarımıza Yunanistan’da tapu ve Golden Visa ile Avrupa kapılarını sonuna kadar açan projemiz Porto Peramos için inşaata başladık. İstanbul’a Bodrum ve Çeşme’den (Alaçatı) daha yakın konumda 12 ay Yunanistan tatili sunan Porto Peramos’a Türk ve Yunan iki kadın mimarın eli değdi… Özellikle de Türk hanımlarının yılın tüm zamanlarında tatil yapar gibi yaşayabilecekleri, çocukların güvenli yeşil alanlarda ayakları toprakta ve Ege Denizi’nde büyüyebilecekleri, beylere de hem İstanbul’a yakınlığıyla işlerini rahatça takip ederek Euro üzerinden konut yatırımı yapabilecekleri projemiz için heyecanla çalışıyoruz” dedi.

Projede Türk Lirası üzerinden konut kredisi ile ev sahibi olunabileceğini açıklayan Ergül, “Porto Peramos ile Yunanistan’da tapunuz olacak. Üstelik Euro değerlendikçe, konut yatırımınız sizin için çalışacak. Tüm bunlara İş Bankası’ndan çekeceğiniz TL cinsi kredi ile sahip olabileceksiniz” diye konuştu.

Porto Peramos’ta inşaat başladı

Mim Construction EU, Türkler’e Avrupa’nın kapılarını açan projesi Porto Peramos’da inşaat sürecini başlattı. imarpanosu.com proje sahasından ilk kareleri okurlarıyla paylaşıyor… Haberin içindeki fotoğrafların büyük boyutta orijinallerini aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz… İşte teknik detaylarla Porto Peramos’un gelişim sürecinin ilk adımları…

Porto Peramos alan büyüklüğü ne kadar?

Porto Peramos, Kavala Nea Peramos’ta 1.464,24 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Porto Peramos projesinde inşaata 878,12 metrekare ayrılırken, toplam 350 metrekare, proje sahiplerinin kullanımına açık bahçe, yeşil alan olarak değerlendirilecek.

Porto Peramos daire tipleri nasıl?

Porto Peramos projesinde iki farklı tipte konut yer alıyor. 2+1 bahçe katı ve 2+1 loft daireler…

Porto Peramos konut büyüklükleri kaç metrekare?

Mim Construction EU, Porto Peramos projesindeki konutlardan 2+1 bahçe katlarını 88 metrekare ve 2+1 loft daireleri 105 metrekare olarak tasarladı.

Porto Peramos fiyat listesi kaçtan başlıyor?

Porto Peramos projesinde konut fiyatları 113 bin Euro ve 140 bin Euro arasında değişiyor.

Porto Peramos ödeme avantajları neler?

Çanakkale’de Medigarden, House’n Garden, House’n Garden Selection ve XC001 markalı konutlar üreten Mim İnşaat‘ın Avrupa kolu Mim Construction EU, Türk vatandaşlarının Türk Lirası ile konut kredisi alarak Yunanistan’da tapu ile ev sahibi olması, Golden Visa ile Avrupa’ya açılması için İş Bankası ile anlaştı.

Mim Construction EU CEO’su Emre Ergül’ün İş Bankası’ndan TL ile Avrupalı olma müjdesi için aşağıdaki habere tıklayın!

Kredi Türkiye’den, Golden Visa ve tapu Yunanistan’dan

Porto Peramos ne zaman teslim?

Mim Construction EU, Porto Peramos projesinde konutları Mayıs 2019‘da teslim edecek.

Porto Peramos nerede? 

Porto Peramos, Yunanistan’ın Kavala şehri sınırları içindeki Nea Peramos Koyu’nda hayata geçiriliyor. İşte İstanbul’a Çeşme, Alaçatı ve Bodrum’dan daha yakın 24 ay Yunanistan tatili imkanı sunan Porto Peramos’un konumu:

Porto Peramos, İstanbul’a Bodrum’dan daha yakın! FOTOGALERİ

PORTO PERAMOS’TA BAŞLAYAN İNŞAATI GÖSTEREN FOTOĞRAFLARIN ORİJİNAL BOYUTLARINI FOTOGALERİDE İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Porto Peramos iletişim

Web: www.portoperamos.com
Bunları da beğenebilirsin