Quasar İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Aksoy oldu

Quasar İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Murat Aksoy getirildi. Peki Murat Aksoy kimdir? Quasar İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Aksoy kimdir? İşte detaylar…

İsviçre sermayeli yatırım fonu Viatrans, ulusal ve uluslararası şirket deneyimi olan ve önemli başarılara imza atan ekiple yoluna devam etme kararı aldı. Murat Aksoy’un direktörlüğünde kurulan satış ve pazarlama ekibi, genç ve dinamik yapısıyla sektörde sahip olduğu uzun yıllara dayalı deneyimi birleştirerek ‘Quasar İstanbul’a yeni bir soluk getirecek.

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde ‘Dünyanın En İyi Rezidansı’ dalında dünya birincisi olan ‘Quasar İstanbul, satış ve pazarlama bölümünde değişikliğe giderek sektörde uzun yıllar deneyimi olan, genç ve dinamik ekibi ile kadrosunu oluşturdu.

Viatrans tarafından İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından biri olan Mecidiyeköy’de inşa edilen Quasar İstanbul projesinin Satış ve Pazarlama departmanının başına getirilen Murat Aksoy’un özellikle inşaat projelerinde önemli başarıları bulunuyor.

Murat Aksoy kimdir?

Gayrimenkul sektörünün deneyimli ismi Quasar İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Aksoy, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünde aldıktan sonra, yüksek lisans eğitimini de ‘City University of New York-Brooklyn College’de ekonomi alanında tamamladı. Aksoy, gayrimenkul sektörüne 2005 yılında Ağaoğlu İnşaat ile adım attı. Daha sonra sırasıyla; Eroğlu İnşaat, Torunlar GYO ve Ege Yapı’da üst düzey pozisyonlarda yönetici olarak görev aldı.

Quasar İstanbul

Yüzde 100 İsviçre sermayeli yatırım fonu Viatrans’ın İstanbul Mecidiyeköy’deki eski likör fabrikası arazisinde konumlandırdığı karma proje ‘Quasar İstanbul; Fairmont Hotel, Quasar rezidans ,ofis ve mağazalar ile Fairmont Rezidansı bünyesinde barındırıyor. Dünyanın en iyi rezidansı ödülü ile tescillenen Quasar projesinin ortak alanları sıra dışı tasarımları ile dünyada adından söz ettiren iç mekan tasarımcısı Marcel Wanders tarafından tasarlandı.
Lokasyonuyla ve özellikleriyle yüksek standartlar sunan Quasar İstanbul Mecidiyeköy’ün tam çıkışında İstanbul’un kalbi konumunda.

Quasar İstanbul iletişim

Web: www.quasaristanbul.com

Bunları da beğenebilirsin